škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 216887

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;618307
Jantlarin nedir? Mato mu?, 15 inc mi?
15 inc ama onu da degistiricem. 16 yapıcam 17 konforsuz olur

HTC Desire 816 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar birde bu jettalarda çok görüyorum anten var resmini de atıyorum.. bundan alıp takan varmı sanki daha şık olacak gibi geliyor bana.. tabi bizim araca uyumluysa?
Bende shark olarak geçen antenden taktım ama sanki çok kaba görünüyor

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@remy t20 led ampüller ön sinyaller için.  

Anten olayına gelince, jetta da gördüğün antenlerin içi boş değil dolu olduğu için bizim araçlara uygun değil. bizim araçlara sadece shark anten oluyor 1.fotodaki anten yani.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2017, 15:00:41 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;618296
Kiydik paraya fabia yi donattik[emoji2]

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kırmızı aynaları alan ikinci kişisin sanırım [emoji4][emoji1303] Kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun grubuna hoş geldiniz..

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah diyelim. Ben de çok beğendim. Kırmızı ayna kapaklarını kendiniz mi taktınız yoksa serviste mi takdırdınız? Bir de gri ve kırmızı şeritler trafikte sorun çıkartır mı?Ruhsata işlenmesi gereken bir durum var mı?

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet hocam. Bende internette görmüştüm sonra senin araçta da görünce almaya karar verdim. Sen jantarı boyatmamışsın. Bence onu da düşün :) [MENTION=13585]firat1337[/MENTION] ayna kapakları sanırım kendimiz yapabiliriz. Baktım eskisini çıkarıp yenisini takıyorsun. Tırnaklı geçmeli birşey.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;618390
Evet hocam. Bende internette görmüştüm sonra senin araçta da görünce almaya karar verdim. Sen jantarı boyatmamışsın. Bence onu da düşün :) [MENTION=13585]firat1337[/MENTION] ayna kapakları sanırım kendimiz yapabiliriz. Baktım eskisini çıkarıp yenisini takıyorsun. Tırnaklı geçmeli birşey.

Walla kardeş ben kırmızı jantları alacaktım 2300₺ olmuştu %30 indirimli hali ona rağmen hanım seni boşarım dedi [emoji23] Ama hala aklımı kemiriyor..

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;618387
Maşallah diyelim. Ben de çok beğendim. Kırmızı ayna kapaklarını kendiniz mi taktınız yoksa serviste mi takdırdınız? Bir de gri ve kırmızı şeritler trafikte sorun çıkartır mı?Ruhsata işlenmesi gereken bir durum var mı?

Kapakları alınca serviste taktırdım ben kırarım diye. Walla şeritler işlenmeli mi bilmiyorum ama polis bişey demedi şimdilik. Sonuçta her arabaya yapıyorlar artık kalkıp üç renk diye işletmeye gerek yok bence. Sonuçta araba beyaz hala. Çok büyük bi fark olmadı genelinde.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;618478
Walla kardeş ben kırmızı jantları alacaktım 2300₺ olmuştu %30 indirimli hali ona rağmen hanım seni boşarım dedi [emoji23] Ama hala aklımı kemiriyor..

Resimlerdeki araç basık mı duruyor? Benim araç bundan yüksek görünüyor sanki.. 16 jant var bende de

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;618478

Çok iyiymiş gercekten jantlar. Ayrıca beyaz marşpiyerde çok iyiymiş. Hafif göçük var benim marşpiyerde onu kapatır mı acaba bu beyaz monte carlo olanı.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaansimsek;615874
Bu tarz işleri yapan aksesuarcı bir arkadaşa gittim.
Kısa farı internetten satın aldım. Diğerlerini kendisi taktı.
Kısa : 250 TL
Uzun + Sis + Montajlar : 260 TL

Arıza lambası yakmadı. Garanti konusunda bir şey diyemem.
Garanti konusu bu tip durumlarda servisin elindedir.
Motor yada şanzıman arızası için bile lambaları bahane edebilirler.
Bu servis ile sizin aranızdaki iletişime bağlıdır.

Şu bilgiyide paylaşayım.
Araçtaki standart lamba OSRAM markalı. Skoda nın kendi ürünü değil. Değiştirilemez veya garantili olarak değişebilen bir parça değil. Kullanım kitapçığında nasıl değiştireceğimize dair gerekli bilgiler mevcut. Aksesuar olarak satın alınabiliyor. Orjinal ampul standart evlerde eskiden kullandığımız sarı ampul gibi. Xenon florasan gibidir. Led ampul ise şuanda kullanılan en güncel sistem. Ekstra trafosu olduğu için aracın gönderdiği elektrik voltajını ve amperini alır. Fazlasını istemez. Ampul için gerekli gerilim ve voltajı trafo sağlar. Aracın gönderdiği elektrik değişmemiş olduğu için arıza lambası yakmaz.

Geri vites lambalarını değiştireyim dedim. Güzel beyaz bir led buldum taktım arıza lambası yaktı. Üzerindekilerden daha az enerji çektiği için arıza verdi.

Dışarıdan aydınlatma görüntüsü için link üzerinden video yu izleyebilirsiniz.
İçeriden dışa aydınlatmayı daha sonra çekip paylaşımı yapacağım.

https://youtu.be/mEt9DgGqVoY

Uzun Ve Sisler Fanlı Tek Ampul

Kısa Lambalar Trafolu  

ben bu ürünü taktırdım... renk olarak normal xenon gibiler ama aydınlatma 0 dı. geri sökdürdüm...

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uzunlara o ampüller nasıl oturdu bende aynısından aldım uzunların orası çapraz olduğu için girmiyor soğutma yerinden dolayı