škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

22.05.2016 izmir buluşmasi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün mcb951 arkadaşımızı uğurladık ve aynı zamanda Bagajcebi hediyemizi de aldık, katkısı olan herkese teşekkürler. Buluşmaya gelen İzmir'li üyelerimiz hediyelerini almak için bana özelden ulaşabilirler.
Birde foto koyalım reklam olsun.

mcb951 Arkadaşımıza jest olsun

Foto. Makinesi bizi gizlice çekmiş :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son foto çok iyiymiş yav:++:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;576976
Bugün mcb951 arkadaşımızı uğurladık ve aynı zamanda Bagajcebi hediyemizi de aldık, katkısı olan herkese teşekkürler. Buluşmaya gelen İzmir'li üyelerimiz hediyelerini almak için bana özelden ulaşabilirler.
Birde foto koyalım reklam olsun.
Abi walla tüm fotoları koymanı beklemiyodum:D Bu adam nereye bakıyor, diğeri nereye koşuyor:)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi hayirli ugurlu olsun :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11764]mcb951[/MENTION] aslında diğerlerini koymayacaktım ama baktım çok fotojenik çıkmışsın :) diğeri de ilginç olmuş dayanamadım ekledim. Senin için sıkıntı olacaksa sosyal medyada :D fazla göz önünde olmak istemiyorsan resimleri kaldırabiliriz istersen. ;)

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tuh be mailllere bakmayınca böyle oluyor kaçırdım buluşmayı çok istemiştim izmirde bi buluşma olsun bende gideyim diye nasıl üzgünüm kendime küfrediyorum şu an ya

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exitus;577222
tuh be mailllere bakmayınca böyle oluyor kaçırdım buluşmayı çok istemiştim izmirde bi buluşma olsun bende gideyim diye nasıl üzgünüm kendime küfrediyorum şu an ya

Tecrübelerimiz gösteriyor ki en zoru 1. buluşmayı yapmak; ondan sonrası daha kolay oluyor. Dolayısıyla ileride mutlaka yine bir buluşma yapılır, hatta naçiz tavsiyem arayı çok soğutmamak:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende izmirden cok saglam bulusmalar bekliyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili İzmirli abilerim kardeşlerim. Salı günü valide hanımla hem gezmek hemde akraba ziyareti için İzmire geleceğim muhtemelen gündüzleri gezip akşamları akrabalarla olacağız. Gezmek için kordon civarından başka tavsiye edeceğiniz, İzmire gelmişken kesin şuraya buraya gitmeden dönme diyeceğiniz nereler vardır :) Özellikle [MENTION=8414]mşah[/MENTION] hocam sizde o gezici ruhu görüyoruz sizden tavsiye bekliyorum [emoji23] haa bu arada [MENTION=7948]noxy44[/MENTION] şu yol güzergahında ucuz gaz nerden alırız onu da halledelim kardi [emoji23]

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzmir çevresi derseniz gezebileceğiniz bir çok yer var ama İzmir içinde gezeceğim derseniz benim aklıma Asansör, Sasalı milli park, Kemeraltı, Balçova teleferik olabilir tabi açıldıysa bilmiyorum geliyor.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;577492
Sevgili İzmirli abilerim kardeşlerim. Salı günü valide hanımla hem gezmek hemde akraba ziyareti için İzmire geleceğim muhtemelen gündüzleri gezip akşamları akrabalarla olacağız. Gezmek için kordon civarından başka tavsiye edeceğiniz, İzmire gelmişken kesin şuraya buraya gitmeden dönme diyeceğiniz nereler vardır :) Özellikle [MENTION=8414]mşah[/MENTION] hocam sizde o gezici ruhu görüyoruz sizden tavsiye bekliyorum [emoji23] haa bu arada [MENTION=7948]noxy44[/MENTION] şu yol güzergahında ucuz gaz nerden alırız onu da halledelim kardi [emoji23]

kardeşim afyon civarında en son gördüğüm 2 tane (aygaz ve mogazdı yanlış hatırlamıyorsam) uygun fiyatlı gaz satan yer var. biri 2.05 den veriyor biri 2.12 den. diğer yerler genel olarak 2.20 civarında. yalnız dediğim yerlerden yakıt alman için şehiriçine girmen lazım. ha bir de can abiye yaptığım teklif senin için de geçerli :) mesaj atarım şimdi konuşuruz kalanını :)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] şimdiden hayırlı yolculuklar. Zafer abinin dediği gibi İzmir içinde pek fazla yer yok ancak Karşıyaka'yı, Teleferiği gezebilirsin, yakın yerleri düşünüyorsan sabah kahvaltısını Çeşmealtı'nda yapabilirsin Konak'tan 35 km civarı mesafesi var, oradan öğlen balık yemek istersen Seferihisar - Sığacığa gidebilirsin, Çeşmealt.dan 30 km civarı oradan akşamı Küşadası'nda kapatabilirsin orasıda 60 km bulur herhalde. Selçuk Şirince Köyü var İzmir'den 60 km civarı. Şimdilik aklıma gelen bunlar

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;577493
İzmir çevresi derseniz gezebileceğiniz bir çok yer var ama İzmir içinde gezeceğim derseniz benim aklıma Asansör, Sasalı milli park, Kemeraltı, Balçova teleferik olabilir tabi açıldıysa bilmiyorum geliyor.

Alıntı yapılan: mşah;577503
[MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] şimdiden hayırlı yolculuklar. Zafer abinin dediği gibi İzmir içinde pek fazla yer yok ancak Karşıyaka'yı, Teleferiği gezebilirsin, yakın yerleri düşünüyorsan sabah kahvaltısını Çeşmealtı'nda yapabilirsin Konak'tan 35 km civarı mesafesi var, oradan öğlen balık yemek istersen Seferihisar - Sığacığa gidebilirsin, Çeşmealt.dan 30 km civarı oradan akşamı Küşadası'nda kapatabilirsin orasıda 60 km bulur herhalde. Selçuk Şirince Köyü var İzmir'den 60 km civarı. Şimdilik aklıma gelen bunlar

Eyvallah abilerim. Kendi aracım olacağı için 50-60 km çapındaki yerlere gidebilirim sıkıntı olmaz. Dediğiniz yerleri araştırıp bi gezi rotası oluşturayım ben teşekkür ederim :)

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] kardeşimin dediklerine ilaveten Güzelbahçe, Urla hatta Mordoğan Karaburun ve daha uzak yerler dersen Ayvalık Şeytan sofrasını mutlaka görün derim. Ben bugün küçük bir Ayvalık Şeytan sofrası Cunda adası gezisi yaptım Sığacık da  çok şirin bir beldedir.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;577561
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] kardeşimin dediklerine ilaveten Güzelbahçe, Urla hatta Mordoğan Karaburun ve daha uzak yerler dersen Ayvalık Şeytan sofrasını mutlaka görün derim. Ben bugün küçük bir Ayvalık Şeytan sofrası Cunda adası gezisi yaptım Sığacık da  çok şirin bir beldedir.

Valla evdeki hesap çarşıya uymadı. Herşey hazırdı ancak bu akşamüstü dedem düşüp kalça kemiğini kırmış babam memlekete geçti bende sınavlar bitince direk memlekete geçeceğim. İzmir gezim başlamadan noktalanmış oldu böylelikle :(