škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Akaryakıt markasını kullanıyoruz?

Ziyaretçi · 293 · 149324

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
bende ayda ortalama 2 depo falan alıyorum ouanlar oldugu yerde sayıyor.irfan abinin puan toplama olasılıgı daha düşük tabi :kiki:
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;5571
gökhan madem kampanya takip ediyorsun avantaj ve dezavantajlar şunlar
bp de kampanya bitiminde karttaki puanları sıfırlıyor.ama shellde sıfırlama yok biriktiriyorsun ve puanına uygun o anda hangi hediye varsa onu alabiliyorsun.o açıdan shell avantajlı.birde shellde çok hediye seçenegi var.

bp sıfırlamıyo. peş peşe kampanyalar yapılıyo. ve bende hiç sıfırlamadı. dünyanın malzemesini aldım bp den. hediye olarak... şuan lg lcd tv için biriktiriyorum...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;5606
bp sıfırlamıyo. peş peşe kampanyalar yapılıyo. ve bende hiç sıfırlamadı. dünyanın malzemesini aldım bp den. hediye olarak... şuan lg lcd tv için biriktiriyorum...

Yakışır lcd tv.iyi mi  bari,vermesinler ilk çıkan ,tedavülden kalkmış en düşük  kontrastlı çözünürlüklü modelinden.Vatandaşa yanlış yapmasınlare diye söyledim.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;5606

bende öyle düşünüyordum istasyondaki görevlide öyle söyledi ve aşagıdaki linktede bp kampanya koşulları yazıyor.bu koşulların içinde okursan kampanya bittiginde sıfırlandıgı yazıyor.onuncu satırda yazıyor

http://www.bp.com/extendedpopup.do?categoryId=9006097&contentId=7051703
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;5613
bende öyle düşünüyordum istasyondaki görevlide öyle söyledi ve aşagıdaki linktede bp kampanya koşulları yazıyor.bu koşulların içinde okursan kampanya bittiginde sıfırlandıgı yazıyor.onuncu satırda yazıyor

http://www.bp.com/extendedpopup.do?categoryId=9006097&contentId=7051703

belki sadece bu kampanya içindir... ama bu güne kadar bende hiç sıfırlanmadı... sadece bir sefer kartımı kullanıma kapattılar. çok fazla puan yükleniyo diye...:kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;5610
Yakışır lcd tv.iyi mi bari,vermesinler ilk çıkan ,tedavülden kalkmış en düşük kontrastlı çözünürlüklü modelinden.Vatandaşa yanlış yapmasınlare diye söyledim.

özellikleri. çok anlamam. anlayan bi ark baksın...

model : lg  M227WD model LCD
EKRAN GENİŞLİĞİ:22" Ekran Genişliği
ÇÖZÜNÜRLÜK:1920x1080 Çözünürlük -FULL HD-
KONTRAST:20.000:1 Kontrast
PARLAKLIK:300 cd/m2 Parlaklık

Hem Monitör, Hem TV
2 HDMI, 2 Scart Giriş
5 Ms, 1920X1080 Çöz

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende lg 3g li telefonu alabilirsem diye zorlayacagım inşallah puan toplayabilirim
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;5625
bende lg 3g li telefonu alabilirsem diye zorlayacagım inşallah puan toplayabilirim

geçen ay 2 adet samsung tlf aldım. tlf ihtiyacım yok. ama lcd güzel olur. 4400 puan. 3200 hazırda var. 1 ayda toplarım sanırım...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;5623
özellikleri. çok anlamam. anlayan bi ark baksın...

model : lg M227WD model LCD
EKRAN GENİŞLİĞİ:22" Ekran Genişliği
ÇÖZÜNÜRLÜK:1920x1080 Çözünürlük -FULL HD-
KONTRAST:20.000:1 Kontrast
PARLAKLIK:300 cd/m2 Parlaklık

Hem Monitör, Hem TV
2 HDMI, 2 Scart Giriş
5 Ms, 1920X1080 Çöz
Verilecek TV bu ise özellikler gayet iyi. Yalnız ekran biraz küçük.;)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;5655
Verilecek TV bu ise özellikler gayet iyi. Yalnız ekran biraz küçük.;)

mutfakta yeter yaw...:kiki:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;5657
mutfakta yeter yaw...:kiki:
O zaman ideal.
Yalnız LCD TV' ler nemi hiç sevmezler. Mutfakta da bolca nem oalcağını düşündüğümüzde mutfakta problem çıkartması kuvvetle muhtemel.;)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;5659
O zaman ideal.
Yalnız LCD TV' ler nemi hiç sevmezler. Mutfakta da bolca nem oalcağını düşündüğümüzde mutfakta problem çıkartması kuvvetle muhtemel.;)

uğur abi hep yokuşsun yaw... bende küçük odaya koyarım..:hih:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;5665
uğur abi hep yokuşsun yaw... bende küçük odaya koyarım..:hih:
Yokuş yapmıyorum ki, muhtemel sıkıntıları anlatıyorum.;)
İthalat yapıldığı zamanlarda, LCD TV' lerin kullanım kılavuzlarının Türkçe versiyonlarını hazırladığım için, orada anlatılıyordu.
Mesela LCD monitör kullanıyorsanız, uzun süre açık ve aynı resim veya şekil ekranda kalacak şekilde bırakırsanız da bir süre sonra o resim veya şekil, hologram gibi ekranda kalıcı olarak görünmeye başlıyor.;)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;5673
Yokuş yapmıyorum ki, muhtemel sıkıntıları anlatıyorum.;)
İthalat yapıldığı zamanlarda, LCD TV' lerin kullanım kılavuzlarının Türkçe versiyonlarını hazırladığım için, orada anlatılıyordu.
Mesela LCD monitör kullanıyorsanız, uzun süre açık ve aynı resim veya şekil ekranda kalacak şekilde bırakırsanız da bir süre sonra o resim veya şekil, hologram gibi ekranda kalıcı olarak görünmeye başlıyor.;)

benim şatiyedeki monitör philips 170s. benim bilg 24 saat açık. güvenlik kameraları bağlı. hiç sorun yaşamadım. ama akşamları çıkarken monitörü kapatıyom...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;5681
benim şatiyedeki monitör philips 170s. benim bilg 24 saat açık. güvenlik kameraları bağlı. hiç sorun yaşamadım. ama akşamları çıkarken monitörü kapatıyom...
Kılavuzlarda uzun süre deniyordu hep. Uzun sürenin sayısal belli bir değerine rastlamadım hiç.
Bilgisayarınızı kapattığınızda monitörü de kapatmak lazım. Stand-by pozisyonunda bırakmamak en iyisi.:ok: