škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam açma ve kapama hakkında sorun ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokhan.gunerkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler herkese. Şoför caminin motoru yukarı dogru çalışıyor fakat indirme icin düğmeye bastigimda indirmiyor ? Sizce nedeni ne olabilir. Bunun resetlenmesi gibi bir durum olabilirmi? Simdiden teşekkürler.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhtemelen düğmede kontak sorunu vardır, iyice basara ya da söküp bakmak lazım. Kablosunda bir temassızlık olabilir.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anladım hocam bu arada kumandadan aciliyor camların hepsi ve şoför tarafındaki dugmedende kaldirabiliyorum . sorun sadece aşağı inmemesi . birden oldu böyle birsey resetleme gibi birseyi olsa bence çözülebilir. Cunku yukarı kaldırıyor ayni dugme

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorunu cozdum arkadaşlar. Basılan dugmede resmen bir oyuk oluşmuş ve içindeki mekanizmaya tam basamiyormus. Bende japon yapıştırıcısı ve süt tozuyla guzel bir karışımla o delinen plastik tuşu doldurdum ve sorun çözüldü. Yardımlar icin teşekkürler.

Çevrimdışı yasinoplz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benimde cam açılmasıyla ilgili bir sorum olacak! Açma-kapama düğmesiyle camı tek basışla (Yukarı yada aşağı) nasıl açarız ya da kapatırız. Mevcut açma kapama düğmesini aşağı yukarı ederken ekstra yumuşak bir alan yok. Camın tam açılmasını ya da kapatılmasını düğmeyi basılı tutarak yapmak yorucu. Siz nasıl yapıyorsunuz?

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cam tek basışla oluyo zaten , belki menude ayarı vardır sizde kapalıdır bi bakın .

Çevrimdışı oluleci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende de şuanda olmuyor. Başka bir forumda gördüğüm kadarıyla sanırım fabrika çıkışı veya akü değişiminde yeniden ayarlamak gerekiyormuş. Yapılması gereken araca girip kapıyı kapattıktan sonra yarım kontak durumunda, camlar tam kapalıyken kapatma düğmesine 5sn basık tutmak. Sonra camları tam açıp aynı şekilde açma durumunda 5sn basık tutmak.

Ben de deneyeceğim bakalım.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kısa basıp bırakınca tam açılıp tam kapanıyor. Basılı tuttukça tutulan süre açılıyor ya da kapanıyor. Tam açmak/kapatmak istemediğimde cam yürüyorsa bir kez daha tersi yönde düğmeye dokunuyorum.

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de aynı sorun olmuştu cam resetleme ile çözmüştüm. Ama yağmur suyu da gidebiliyor dikkat

http://dizibilgi.tv/kalbimdeki-deniz-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak/

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle