škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Teknolojimi Dedi Birisi :D

JBL · 14 · 5901

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
NE TAKTIRACAĞINI ŞAŞIRMIŞ VALLA TEKNOLOJİ ARABASI RESMEN :D
TEK EKSİĞİ BANA KALIRSA MAXIDOT EKRAN :ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
valla bende takardım şu navi zamazingosundan ucuzda bişi ama ille bi gün camı kırıp sökerler...

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Semt iyi değilse muhakkak patlatırlar küçük navigasyonu çıkarabiliyorsunda teyibi malesef :) garaj arabası olursa insanırahat kılar en azından :) kçük navigasynda her cadde yada sokağı gösteriyormu bende bu aralar merak etmeye başladım taksicilerde çok görmeye başladım onlar fiyatı nedir ortalama?
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2009, 22:37:52 Gönderen: JBL »

Çevrimdışı wickedMuK.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı volk@n

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Özellikle de İstanbul' da aracı 5 dakika boş bırakmaya gelmiyor böle teknolojik aletleri gördüler mi :(
75 hp 1,4 TDI 2005 Fabia Special:kart:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: JBL;23352
Semt iyi değilse muhakkak patlatırlar küçük navigasyonu çıkarabiliyorsunda teyibi malesef :) garaj arabası olursa insanırahat kılar en azından :) kçük navigasynda her cadde yada sokağı gösteriyormu bende bu aralar merak etmeye başladım taksicilerde çok görmeye başladım onlar fiyatı nedir ortalama?

ben çankırının 25 km dışındaki köye kadar gittim. cep telefonundaki naviyle kuzenin buluyor.

semtim çok sağlamdır, hatta otoparka, siteye misafir araç bile giremiyor ve 7/24 güvenlik kameralarıyla izleniyor her yer, ama başıma ne geldi ise eşe dosta gidince geldi... pek tekin yerlerde değil akraba tayfası.

Çevrimdışı sarp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teknoloji kolaylık, keyf, görsel şölen ve özellikle büyük şehirlerde meraklı kem gözleri üzerine çeken bir olay. navigasyon avrupada hem anlık güncelemeleri hemde kapı numarasına kadar detaylı adres gösterebilmeleri ile büyük kolaylık. fiyat konusunda 350 liradan başlıyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul'un göbeğinde Bağdat Caddesinde gündüz gözüne tanıdığın eşşek kadar Sorento'sundan orjinal navigasyonu söküp aldılar.Kaç yıldır orjinal kasetçalar ile niye kasıyorum,bende biliyorum yoksa neler takmasınıda iştesi var,göze alamıyorum.Aldığı cihazdan daha fazla zararı araca veriyor girip sökmek için,lanet olsun hepsine.

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim ;) bende az araştırma yaptım şimdi 1500 tl e kadar uzanıyor fiyatlar onların içinde dünyamı yüklü :) diye düşündüm bir an 350 den başlayanlar fena değil gibi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
350 den başlayan naviler alınabilir..Ben kullandım.Çok başarılı..Kafanız rahat her yere gidebilirsiniz..Ama teyp ekranında gösterenler çok daha hoş olurdu..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;23373
350 den başlayan naviler alınabilir..Ben kullandım.Çok başarılı..Kafanız rahat her yere gidebilirsiniz..Ama teyp ekranında gösterenler çok daha hoş olurdu..

gönül isterki onları almak ama birazdeğil epey tuzlu kaçıyor (şahsi olarak tabi :))

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim gayserili 1.2ci girişimci arkadaşımız ne yaptı bilen var mı? bir ara navi getirecekti...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
azakoğlundan özür diliyorum. siteyi incelemeden yazmıştım. sitede navi satışına başlanmış...:ok:
http://www.almayagel.com/index.php

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Double Din Ekran süper.
Skoda orjinal MFD 3 den sonra ilk bu cihaz gelir.
Zenec MC 2000
[SIGPIC][/SIGPIC]