škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 special aliyorum fiyati uygunmu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı archiles

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞLAR 2005 SPECİAL ALIYORUM YAKLAŞIK 1500 TL MASRAFI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM TRİGERİ FALAN DEGİŞECEK BAKIMI YAPILLACAK FALAN FİLAN.NEYSE UZATMAYAYIM 14750 BİNE ANLAŞTIM ARACI ALICAM UYGUNMU SİZCE? AYRICA ARACIN MOTOR ARIZA IŞIGI YANIYOR ALACAGIM KİŞİ DEVAMLI YANDIGINI BU ARAÇLARDA BU GENEL OLARAK VAR KAFAYA TAKACAK BİR DURUM OLMADIGINI SÖYLEDİ BU ARADA ARABADA TÜP YOK HİÇ TAKILMAMIŞ VE 120BİN KMDE NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ:bnn:

06lkn66

• Ziyaretçi
arıza lambasının yanması normal değil bi ustaya göstermeden almayın aracı

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Oksijen sensörü derdi olabilir, ışığı söndürmeden almayın  ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim diğer rahmetli a4 col.da ne zaman söndürsem illaki yanardı,şimdi bundada durum aynı söndürüyorum yok illaki yanacak.PC den bakıttım expertiz yaparkende baktılrdı 3-4 arıza gösteriyor ateşlemeden falan ama bunları yapacak ne servis nede usta var.ama ben şu ana kadar ne ateşleme sorunu yaşadım ne yakıtından sorunum var nede başka şeyden.bence pc ye bakıtıp sorunun ne olduğunu öğren veya expertiz yaptır durum değerlendirmesi yaparsın.ben beş yıla yakındır bu ışık ile yaşıyorum kanka olduk yanmazsa kafam takılıyor neden yanmadı acaba başına bişimi geldi diye
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: archiles;276741
ARKADAŞLAR 2005 SPECİAL ALIYORUM YAKLAŞIK 1500 TL MASRAFI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM TRİGERİ FALAN DEGİŞECEK BAKIMI YAPILLACAK FALAN FİLAN.NEYSE UZATMAYAYIM 14750 BİNE ANLAŞTIM ARACI ALICAM UYGUNMU SİZCE? AYRICA ARACIN MOTOR ARIZA IŞIGI YANIYOR ALACAGIM KİŞİ DEVAMLI YANDIGINI BU ARAÇLARDA BU GENEL OLARAK VAR KAFAYA TAKACAK BİR DURUM OLMADIGINI SÖYLEDİ BU ARADA ARABADA TÜP YOK HİÇ TAKILMAMIŞ VE 120BİN KMDE NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ:bnn:

Yok öyle birşey, olurmu ya. Fiyatından da anladığım kadarıyla benden çıksın kurtulayım olduğu belli zaten, bir yerinden sıkıntı olan bir araç o, motor arıza uyarı ışığı o adı üzerinde. Patlayacak bir masrafı vardır o aracın, araştırmadan almayın derim.

Çevrimdışı archiles

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
patlayacak bişiy yok gösterdim egr mi erg mi ne walf ten kaynaklanıyor yani 300 civarı bir parça degişmesi gerekiyor

Çevrimdışı marjinaliter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende 2005 elegance var 97000 de 18000 verdiler satmadım

Çevrimdışı archiles

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı bakıma sokuyorum 1000 tl ye yakın masrafı var ama galiba çok uygun aldım anladıgım kadarıyla bu aracın en kötüsü 17 bin civarı gidiyor

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;277114
....................patlayacak bir masrafı vardır o aracın, araştırmadan almayın derim..........

Alıntı yapılan: archiles;277477
...galiba çok uygun aldım.....

....:(....
-------------------------------------------------

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Sadece egr valfi ise tamam da, başka sürprizler çıkmasa bari.

Ben ucuz araba olayına pek sıcak değilim. Hayırlısı diyelim...

Çevrimdışı ferhato

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence 127 binde arabaya 15 bin lira falan çok yüksek rakamlar üstelik masrafı da var.

Pert kaydı olup olmadığına da baktırın derim.