škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Far altından çamurluk suyu sızıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar yeni aldıgım ovtavia aracının sol on çocukluğundan mi başka yerden mi bilmiyorum far altından tamponla sol sacın birleştiği yerden çamurlu su sızıyor bu problemi yaşayan varmı servis birşey yapamayız diyor

Çevrimdışı mtlhus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Orhan47;633649
Arkadaslar yeni aldıgım ovtavia aracının sol on çocukluğundan mi başka yerden mi bilmiyorum far altından tamponla sol sacın birleştiği yerden çamurlu su sızıyor bu problemi yaşayan varmı servis birşey yapamayız diyor

aynı sorunu ben de yaşıyorum. sanırım tampona arka kısmından izolasyon amaçlı bir uygulama yapılırsa sorun çözülebilir. servis müdahale etmeyecektir.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Resim ekleyebilir misiniz? Ben de dikkat edeyim. Belki aynı sorun bende de vardır ama farkında değilimdir.

Çevrimdışı aykan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynı sorun bendede var hatta aynı sorunu yolda gider iken 1 aracta daha gördüm genel bir sorun galiba ben ilk gördügümde yıkama sonrası toz falan kalmıs sandım ama sürekli olunca bayagı bır moral bozdu nasıl bir çözüm buluna bilir acaba

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fotoğrafın boyutu büyük geliyor mail verirseniz atabilirim skoda müşteri hizmetlerine şikayet ettim bakalım ne çıkacak
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 16:52:16 Gönderen: Orhan47 »

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Orhan47;633794
arkadaşlar fotoğrafın boyutu büyük geliyor mail verirseniz atabilirim skoda müşteri hizmetlerine şikayet ettim bakalım ne çıkacak
Fotoğraflar bunlar arkadaşlar

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzer sebepten bir arkadaşımın gündüz led farı, diğerinin de xenon beyni bozuldu

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Resimden tam anlayamadım ama aracınız makyajsız kasa değil mi?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
a5 ve a5 facelift kasalarda da var aynı dert. farların alt kenarından tampon arasından sı dışarı sızıyor. davlumbazlarda ya eksiklik yada yanlış dizayn var.

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;634004
Resimden tam anlayamadım ama aracınız makyajsız kasa değil mi?
Makyajlı yeni kasa

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskiden üreticiler far etrafında ince bir fitil kullanırlardı benim A4 aracımda mevcut sanırım bu ondan kaynaklı bir durum sadece skodaya özgü olduğunu da pek sanmıyorum vag grubunun bir çoğunda aynı durum vardır.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Baktım da benim aracımda da aynı sıkıntı var. Sadece bunun kaynağının akan yağmur suyu mu yoksa far yıkamadan gelen su mu olduğunu bilemiyorum. Bir de fark yıkamayı çalıştırıp suyun akış yönüne bakmak lazım.

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;634049
Baktım da benim aracımda da aynı sıkıntı var. Sadece bunun kaynağının akan yağmur suyu mu yoksa far yıkamadan gelen su mu olduğunu bilemiyorum. Bir de fark yıkamayı çalıştırıp suyun akış yönüne bakmak lazım.

Test ettim lastiğin attığı su kesin sızıyor

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yaptığım başvuru üzerine beni servisten aradılar arabanın sağına soluna baktılar birşey anlamadılar sonra serviste bekleyen iki yeni kasa octavia gösterdiler ikisindede aynı durum olduğunu gösterdiler ben bunun normal mi olduğunu sorduğumda o zaman sokup bakalım en azından dediler bende aracım deneme tahtası değil söküp taklalarına izin vermedim yollarda başka araçlarda da ayni sıkıntıyı gördüm işin ilginci servisteki adamın dediği gibi bu durumdan şikayetçi olan ilk benmişim

Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar müşteri hizmetlerine kayıt oluşturursa belki üretici bir çözüm üretir

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bence change.org ta kampanya başlatın. Daha kolay imza toplanır. Bireysel başvuru ile herkes uğraşmaz. Örnek vereyim benim için önemli bir sorun değil ama change.org kampanyası görsem elbette imzalarım. Büyük olasılıkla bu sorunu ancak bir sonraki kasada çözerler.