škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hangi marka lpg?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba
arkadaşlar kısmet olursa bu cuma günü aracıma lpg montajı yaptıracağım hangi marka lpg kullanmamı tavsiye edersiniz şimdiden teşekkür ederim bu arada aracım 1.0 mpi 75 beygir bu motora sahip lpg düşünen arkadaşlar olursa sorularını sorabilirler bende lpg ciye sorarım

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Landirenzo tavsiye ederim bizim araçlarla tam uyumlu skoda fabrika çıkışlı lpg li araçlarda bu markayı kullanıyorum.Ucuz serilerini değilde daha kaliteli enjektörleri olan yeni serilerini tavsiye ederim.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba
CevAbiniz icin teşekkürler ben atiker gold a karar verdim benim aslinda sormak istedigim hangi lpg yakıtını kullanmamı tavsiye edersiniz?

Çevrimdışı a_beyda_06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih_buyuk;631315
Merhaba
CevAbiniz icin teşekkürler ben atiker gold a karar verdim benim aslinda sormak istedigim hangi lpg yakıtını kullanmamı tavsiye edersiniz?

Bende atiker kit kullanıyorum ve lpg shell

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi style model uyumlu lpg varmi sivi lpg cikmis ama bizim araclara uyum saglamiyormus yakinin da veya cevresinde bu tip lpg takan varmi

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;631323
1.2 tsi style model uyumlu lpg varmi sivi lpg cikmis ama bizim araclara uyum saglamiyormus yakinin da veya cevresinde bu tip lpg takan varmi

Geçen youtube da şu videoya denk geldim. Belki fikir verir size.

https://youtu.be/Fhhy8SSK1Ag

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;631323
merhaba
yusuf bey en son gittiğimde sormuştum atiker gold ve ya grand kitleri TSİ araclara uyguladıklarını ve sorun olmadığını söylediler sıvı sistem lpd li oluyor o sistemler de PAHALI 7 8 BİN tl den bahsettiler sıvı sistem lpg

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Iki yil daha lpg siz devam bugun garanti uzatma yotim