škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kargo ile yedek parça temini

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Yaşadığım ilde Skoda servisi yok ve 5E0837698C ile 5E0837697C kodlu parçaları (sağ ve sol ön kapı fitilleri - yeni revizyon) temin etmem gerekiyor. Trabzon ve Erzurum servisini aradım ancak kargo ile göndermediklerini söylediler. Birkaç online parça sitesine de mail attım ancak ellerinde yokmuş. Bu konuda tavsiye verebilecek olan var mı? İki tane fitil için 500 km yol yapmak istemiyorum.

Daha önce de konusunu vardı, araç yokuş aşağı park halinde iken kapı eşiklerinde su birikiyor. Yoğun yağmurda iki üç defa içeriye su da aldı eşiklerden. Yeni fitillerin resimlerine bakarak eskilerde delikler açmıştım ancak yoğu yağışlarda yine işe yaramadı. Yeni revizyonları alıp takacağım artık.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
forumun yeni sponsoru olan YedekparcaTR.com da vardır belki.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;630966
Merhaba arkadaşlar,

Yaşadığım ilde Skoda servisi yok ve 5E0837698C ile 5E0837697C kodlu parçaları (sağ ve sol ön kapı fitilleri - yeni revizyon) temin etmem gerekiyor. Trabzon ve Erzurum servisini aradım ancak kargo ile göndermediklerini söylediler. Birkaç online parça sitesine de mail attım ancak ellerinde yokmuş. Bu konuda tavsiye verebilecek olan var mı? İki tane fitil için 500 km yol yapmak istemiyorum.

Daha önce de konusunu vardı, araç yokuş aşağı park halinde iken kapı eşiklerinde su birikiyor. Yoğun yağmurda iki üç defa içeriye su da aldı eşiklerden. Yeni fitillerin resimlerine bakarak eskilerde delikler açmıştım ancak yoğu yağışlarda yine işe yaramadı. Yeni revizyonları alıp takacağım artık.

erzurumda bulunan bir arkadaş varsa sana yardımcı olur belki. ona havale edersin oda alıp sana kargolar. veya 03122785977 yi ara bir sor. varsa ellerinde ve böyle sipariş yapıyorlar ise gönderirler.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;630968
forumun yeni sponsoru olan YedekparcaTR.com da vardır belki.

Sordum, yokmuş ellerinde.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forum sponsoru Yüncüler'e bir sorun. Geçmişte eft ile ödeyip, kargoyla aksesuar almıştım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;630978
Forum sponsoru Yüncüler'e bir sorun. Geçmişte eft ile ödeyip, kargoyla aksesuar almıştım.

Şimdi sordum, dışarıya satış yapmıyoruz dediler.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;630983
Şimdi sordum, dışarıya satış yapmıyoruz dediler.

İstanbul Çakıroğlunu arayın geçen sene bijon kapağı sipariş vermiştim ellerinde yoktu sipariş verdiler gelince fiyat bilgilendirmesi için aradılar havale yaptım aynı gün kargoladılar :ok:

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;630988
İstanbul Çakıroğlunu arayın geçen sene bijon kapağı sipariş vermiştim ellerinde yoktu sipariş verdiler gelince fiyat bilgilendirmesi için aradılar havale yaptım aynı gün kargoladılar :ok:

Bunlar bi bana mı yok çekiyorlar anlamadım :) Neyse Ankarada bir arkadaşı aradım, yolu düşerse bakacak. Olmazsa dediğiniz yeri de ararım.

Bir de parçacılarda bu tip şeyler olmuyor. Bu servisler niye online satış işine girmiyor anlamadım.

Çevrimdışı Tando

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tekirdağ da oturuyorum bulamazsanız servise yakınım alıp gönderebilirim. Ancak hafta sonu olabilir

SAMSUNG NOTE 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam malatya da ki skoda servisi ile konuşun var ise en kotu ben gıder alırım sıze kargolarım .

Çevrimdışı Suha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Forumda yeniyim sponsor mponsor tanımam, daha önce başka bir markanın en büyük forumunda modluk yapmıştım. Bizim sponsorlar fizana olsa yollarlardı. Burada sponsor bir şirketin dışarıya yollamıyorum demesi garibime gitti...

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Geçen hafta Samsun'a gittim, dönüşte Ordu Skoda servisine uğradım. Ellerinde yoktu ama temin edip kargo ile gönderdiler sağolsunlar. Dün elime geçti ve eskisini söküp yenisini taktım. Yağmur yağarsa deneyeceğiz bakalım :)