škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil:Yan aynaların ve Dikiz aynasının otomatikKarartma fonksiyon U Nasıl iptal edilir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Karanlıkta gözlerim iyi görmüyor ve seçemiyorum hep Hb araç kullandım. Bu yan aynaların ve dikiz aynasının otomatik karartma fonksiyonunu Nasıl iptal edebilirim. Aracı sürerken oldukça zorlanıyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle forum kurallarını okuyup kendinizi " Tanışma " alt forumunda tanıtan bir konu açınız lütfen. İyi forumlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;557318
Öncelikle forum kurallarını okuyup kendinizi " Tanışma " alt forumunda tanıtan bir konu açınız lütfen. İyi forumlar.

Kusura bakmayın yoldaydım ilk defa karanlıkta sürüş yaptım ve zorlandım bu yüzden açtım konuyu. Bu soruna acil çözüm bulmam lazım.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dikiz aynasının altında tuş var ona basarak kapatabilirsiniz. Hepsinden önce milletçe olan huylarımızdan sıyrılıp kullanım klavuzu okuyabilirsiniz

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dikiz aynasının altında bir tuş olmalı ona basınca yeşil ışık sönüyor ve fonksiyon iptal ediliyor. Superb 2 makyajlı kasaya kadar böyleydi, Superb 3 de durum nasıl bilmiyorum, muhtemelen aynıdır...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Esariipek;557322
Dikiz aynasının altında tuş var ona basarak kapatabilirsiniz. Hepsinden önce milletçe olan huylarımızdan sıyrılıp kullanım klavuzu okuyabilirsiniz

Çok daha kolay olurmuş buraya yazana kadar. Haklısınız.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3 nolu kasada ayna altında düğme yok...
2 nolu kasada vardı...
güncel kasada nasıl oluyor bir fikrim yok bilen varsa aydınlatırsa sevinirim..

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;557322

Önce aynanin altina sonra kullanma klavuzuna baktim tus bulamadim bu yuzden konu actim tus yok

Alıntı yapılan: baba63;557332
Çok daha kolay olurmuş buraya yazana kadar. Haklısınız.

Baba63 inceledim bulamadım bu yuzden bu konuyu actim, tus vs hic birsey yok dikiz aynasinda

Alıntı yapılan: guvenxoca;557345
3 nolu kasada ayna altında düğme yok...
2 nolu kasada vardı...
güncel kasada nasıl oluyor bir fikrim yok bilen varsa aydınlatırsa sevinirim..

Baya kurcaladim araci bulamadim bir sey :(

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şöyle bir göz gezdirdim de benim araçta da 3 ayna elektrokrom yani kararan cinsten ama bunu iptal edecek tuş yok. Kılavuzu daha önce okumuştum böyle bir şeye rastlamadım, herhalde yeni Superb'te de bu tuşu iptal ettiler...

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracım skoda yeti.aynanın ön kısmında tuş mevcut.yeşil ışık yanıyor.tuşa basınca karartma kapanıyor.saygılar

Çevrimdışı RallPH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: unveren55;557369
aracım skoda yeti.aynanın ön kısmında tuş mevcut.yeşil ışık yanıyor.tuşa basınca karartma kapanıyor.saygılar

Demekki Skoda bu özelliğide kaldırmış nerde eski bol özellikli skodalar,

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni passatlarda da kapatma tuşu yok. leon frımızda var ve yeşil bir de ledi var. ama superbde yok. bunu belki cihaz bağlayıp tamamen kapatmanın bir yolu vardır. ama kullanıcının kendi başına yapabileceği bir şey değil.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;557411
Yeni passatlarda da kapatma tuşu yok. leon frımızda var ve yeşil bir de ledi var. ama superbde yok. bunu belki cihaz bağlayıp tamamen kapatmanın bir yolu vardır. ama kullanıcının kendi başına yapabileceği bir şey değil.

Saçmalık bir tuş koymak cokmu zor

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya maliyet ya da bu işi çok iyi yapıyoruz kapatmaya gerek yok şeklinde aşırı bir özgüven :)