škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yardımcı ısıtıcı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı farukferiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba ben süperb için sipariş verdim prestige paket. bir sorum olacaktı. otopark.com da da tanıtılan yardımcı ısıtma sistemleri var skodanın. prestige pakette standart mıdır bilgisi olan ya da kullanıyor olan var mı? nasıl opsiyon olarak sipariş verebiliriz?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araci siparis verirken kis paketi ekletmis olmaniz gerekiyor sanirim.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yardımcı ısıtıcıdan kastınız ön ve arka koltuk ısıtma ise Prestige'de standart. Ayrıca opsiyon olarak, ısıtıcılı ön cam suyu ve ön cam ısıtma alabiliyorsunuz.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: farukferiz;557045
merhaba ben süperb için sipariş verdim prestige paket. bir sorum olacaktı. otopark.com da da tanıtılan yardımcı ısıtma sistemleri var skodanın. prestige pakette standart mıdır bilgisi olan ya da kullanıyor olan var mı? nasıl opsiyon olarak sipariş verebiliriz?

SuperB ve YETİ araçlara sonradan takılabilen bir sistem. Örneğin programlıyorsunuz aracım şu saatte içini ısıtsın diyorsunuz. Yakıt yardımıyla bunu yapıyor.

Çevrimdışı farukferiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sistemin ayrıntısını biliyorum da fabrika çıkışı alabiliyor muyuz diye soruyordum. satış temsilcisine sordum yarın sorup bana dönecek

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: farukferiz;557166
sistemin ayrıntısını biliyorum da fabrika çıkışı alabiliyor muyuz diye soruyordum. satış temsilcisine sordum yarın sorup bana dönecek

Eski SuperB'nin opsiyonel donanım listesinde vardı. Yeni de var mı bilmiyorum. Yarın öğrenmiş oluruz hep birlikte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opsiyon olarak alınabilir ve sadece dizel motorlar ile geliyordu sanırım.

Çevrimdışı farukferiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet bugün öğrendim ki türkiyeye gelen araçlarda bu özellik yokmuş parasını versek dahi alamıyormuşuz:) ancak sonradan takılan bi sistemse öyle taktırılabilir

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle öyle bişey yok,isterseniz ekletebilirsiniz.yok illa biz uğraşamayız derlerse bu işi en iyi yapan marka webasto.ancak mfd ekranına senkronize edilir mi bilmiyorum

Çevrimdışı farukferiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alturdaki st oyle dedi bana ekleten kimse var mi ornek gosterelim arayip konussun