škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 3 line asisst ve kısa tanıtım videom.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bbuzol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çok soran oluyordu özellikleri kısa bir video yapmıştım,line assist ve diğer özellikleri için bit tanıtım şeklinde,ekte sunuyorum.Herkese saygılar.birde yakıt tüketimi videom var izlemek isteyenler devam edebilir.

https://youtu.be/z6K-psjOavM

Çevrimdışı Ahmet Can Topal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bbuzol;555778
Arkadaşlar çok soran oluyordu özellikleri kısa bir video yapmıştım,line assist ve diğer özellikleri için bit tanıtım şeklinde,ekte sunuyorum.Herkese saygılar.birde yakıt tüketimi videom var izlemek isteyenler devam edebilir.

https://youtu.be/z6K-psjOavM

Araç prestije donanımmı yoksa L&K mi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz.

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Video isteyenlerden birisi sanirim bendim. Ilginiz icin tesekkur ederim. Eger imkan varsa bir de ACC'nin sehir icinde otonom durk kalk yapisini izleyebilir miyiz :) Saygilarimla...

Çevrimdışı bbuzol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ahmet Can Topal;555781
Araç prestije donanımmı yoksa L&K mi

Araç prestige donanim normalde fakat opsiyon listesi 3 bölgeli klima hariç full.
Teşekkür ederim ilginiz için.

Çevrimdışı bbuzol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;555783
Aramıza hoşgeldiniz öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz.

Haklısınız ilgili bölüme yazımı yazıyorum hemen.

Çevrimdışı bbuzol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatsoylu;555785
Video isteyenlerden birisi sanirim bendim. Ilginiz icin tesekkur ederim. Eger imkan varsa bir de ACC'nin sehir icinde otonom durk kalk yapisini izleyebilir miyiz :) Saygilarimla...

En kısa zamanda o videoyu da yapacağım.Saygılar.

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Rabbim kaza bela vermesin benim aracımda line assist yani adaptifi kuruyorum ekranda sizinki gibi direksiyonu üstlenin uyarısı çıkmıyo ve sistem çalışıyo anlayamadım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bbuzol;555792
Araç prestige donanim normalde fakat opsiyon listesi 3 bölgeli klima hariç full.
Teşekkür ederim ilginiz için.

Colombusu ne Kadar'a taktırdınız

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben 5500 tl ye taktırdım tüm opsiyonlara zam geldi ilk 5000 tl şimdi 5500 siz ne fiyat aldınız bide bahadır bey ne kadar ödedi onu bende merak ettim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;556116
Ben 5500 tl ye taktırdım tüm opsiyonlara zam geldi ilk 5000 tl şimdi 5500 siz ne fiyat aldınız bide bahadır bey ne kadar ödedi onu bende merak ettim

Biz aracı 10. Ayda sipariş ettik ve hala bekliyoruz ayrıca bize Colombus gelmiyor demişlerdi
Opsiyon olarak acc 19 inç priz sunroof mevcut

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geliyor hocam zorlayınca getiriyorlar  bence zorlayın gelen arabayı almak zorunda değilsiniz gidin başka bayiden alın eğer ankaradan verdiyseniz siparişi yol yakınken ist falan bakın hemde indirim yapıyorlar

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba merak ettiğim bir özellikti. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;556311
Geliyor hocam zorlayınca getiriyorlar  bence zorlayın gelen arabayı almak zorunda değilsiniz gidin başka bayiden alın eğer ankaradan verdiyseniz siparişi yol yakınken ist falan bakın hemde indirim yapıyorlar

Bizim için çok acelesi yok zaten 1 hafta kaldı

Çevrimdışı bbuzol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;556116

5000₺ idi ben taktırdığımda,fakat navigasyon kısmı çalışmıyor halen.bakalım skoda bir çözüm üretecekmi?