škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tamponu çatlattım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün öğlen okul çıkışında esim biraz rahatsızdı ben de aceleyle hareket edince önümdeki kar birikintisini göremedim ve ilerledim. Önceden yığılmış kar olduğu için sertti ve sol on farin altı ile sis farının altında 5er cm den büyük 2 çatlak/ kirik oluştu. Bir kaç kaportaciya gittim nasıl yaparız diye

1. 200tl olur boyanirsa dedi.
2. bir başkası boyamayalim sadece yapıştıralım tamponu dedi ve 100tl fiyat verdi.
3. Sivas oto kinge gittim, kaskodan mini onarımla yapabileceklerini söylediler. Pazartesi verirseniz çarşamba alırsınız dedi.
Boya renginde bir sıkıntı olmaz değil mi dedim. Boya koduyla işlem yapılacağı icin bir sıkıntı olmaz dedi.

Sizce ne yapmak mantıklı.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eşiniz iyi sanırım en önemlisi sağlık geçmiş olsun, diğer sorunuza gelirsek yetkili serviste lokal boya yaparak çözün derim boyamadan önce hasarlı bölgeyi ve boyanan bölgeyi fotoğraflayın satarken alıcıya göstermek için....
Diğer servisler veya boyacılarda boya koduyla boya alırsa sorun olmaz diye düşünüyorum

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tsk ederim simdilik ciddi bir sağlık sıkıntısı yok.
Yetkili servis Sivasta maalesef yok. O yüzden yukardaki seçeneklerden birisini seçmek zorundayım.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle eşinize ve size geçmiş olsun. Plastik tampon araçta en önemsiz yerdir. Autoking'e verin onlar halledecektir. Boya koduna bakarak boya sipariş veriyorlar o yüzden hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Zaten yapılan işlemler 2 yıl garantilidir.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eşinize de size de geçmiş olsun. yetkili servis olmasa da işinin ehli birine yaptırın.gri zor bir renk. ton farkı oldu gözünüz hep takılır. benim gümüş gri vectrada arka tamponu boyattım sıyrıktan dolayı renk fark oldu. gözüm hep takılıyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.Sizin gibi bir duruma bende düşmüştüm benim ki daha kötüydü aceleden trafik levhasına takmıştım arka tamponumu ve tampon 10 cm kadar yırtılmıştı.Autoking de yaptırmıştım istanbulda işçilikleri güzeldi en iyi alternatif sizin içinde Autoking gibi görünüyor.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tsk ederim sizlere. Burda kaporta isinde isinin ehli Özen oto var oldukça büyük bir yer. Kurumsal güzel hizmet veriyorlar. Oraya yönlendirdi tanidigim 3 usta da. Oraya gidince "hocam  isi sorunsuz yaparız 250/300 tl gibi bir fiyat çıkar, ama, kaskonuz varsa isterseniz Oto Kinge yaptırın mini onarım ile yaparlar" dedi.ben de oto Kingin nasıl olduğunu sorduğumda " Oto Kingin de  islerinde iyi oldugunu ve sorunsuz yapacaklarını, kendilerine  gelen lüks araçlardan zaman zaman tampon gibi plastik aksamları oraya boyatip firinlattiklarini"  da ekledi.

Ben de gidip Oto Kinge  is başlangıcı için randevu aldım. Pazartesi sabah bırakıyorum, çarşamba akşamı alacağım. Sağ iki kapıda daha önceden dar bir sokakta dönerken, öndeki aracın geri geri kaçırmasıyla aracın tamponu kapılara gelmiş ve 3 beş cm çapında  iki göçük oluşmuştu.Nazardir diye yaptırmamıştım.  Onu da  boyasız göçük düzeltme ile yaparız dediler.
Bakalım umarım sorunsuz yapılır.