škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

19 inç Jantın konforu nasıl?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet Can Topal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gelecek olan araçta 19 inç jant sipariş ettik konforu ve yol sesi nasıldır?

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Biraz yol sesi ve gerginlik oluyor. Bizde sipariş ederken tereddüt ettik ama beklediğimiz kadar rahatsız edici olmadı.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
SuperB'nin süspansiyonları yumuşak. Bence tercih edin. Yol tutuşuna olumlu katkısı olur. Ayrıca Pirelli P7 lastikleri araç hareket etmeden değiştirin. Continental Sport Contact 5 ya da yetişirse 6 takın.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yol sesi var sadece. ben de korkarak almıştım. hazırdaki bir araçtı ve indirimli almıştık.
ama prestij donanımdaki süspansiyon sistemi son derece yumuşak. 32 psi hava basıncı ile biz sorunsuz kullanıyoruz.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
19 çok yakışıyor gerçekten ve yumuşak süspansiyon çok rahatsız etmiyor incelemelere göre, ama o boyutlar için kış lastiği lastik yenileme maliyetleri çok yüksek, ben cesaret edemedim.

Çevrimdışı cello

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlara katılıyorum. Bende Sirius jant var. Süspansiyonlar yumuşak olduğundan konfora çok etkisi yok ama yol sesi ve tedirginlik yaratıyor. (çukur ve park sırasında yanak sürtmesi gibi)

Ebatlardan dolayı kış lastiği ve normal lastik fiyatları konusu da var tabi.

Görsel olarak ben burdayım diyor.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanırken ve park esnasında hep tedirgin oluyorsunuz. Özellikle şehir dışında konfor olarak rahatsız etmiyor. Bende aracı alırken seçeneği m yoktu. Bana kalsa 18 inc tercih ederdim. Ama arabaya dehşet bir görsel zenginlik katıyor.

Çevrimdışı Ahmet Can Topal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;553961
Yol sesi var sadece. ben de korkarak almıştım. hazırdaki bir araçtı ve indirimli almıştık.
ama prestij donanımdaki süspansiyon sistemi son derece yumuşak. 32 psi hava basıncı ile biz sorunsuz kullanıyoruz.

yol sesi rahatsız edici şekildemi çok rahatsız ediyomu baş ağrıtıcı şekilde

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabam benzinli olduğundan motor sesi neredeyse hiç yok. normal trafik hızlarında rüzgar sesi de yok. arabada bir tek lastik sesi duyabiliyorsunuz. öyle baş ağrıtan bir ses değil bu. hani mercedes gibi neredeyse. lastik genişliği 235 olduğundan bence normal. konfora olumsuz bir etkisi yok. bu lastik sesi de olmasa zaten arabada ses kalmayacak.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;554115
Arabam benzinli olduğundan motor sesi neredeyse hiç yok. normal trafik hızlarında rüzgar sesi de yok. arabada bir tek lastik sesi duyabiliyorsunuz. öyle baş ağrıtan bir ses değil bu. hani mercedes gibi neredeyse. lastik genişliği 235 olduğundan bence normal. konfora olumsuz bir etkisi yok. bu lastik sesi de olmasa zaten arabada ses kalmayacak.

Ben lastik sesi konusunda hiç memnun değilim. Eski kasa 2011 A6'dan sonra malesef lastik sesi konusunda tatmin olmadım. Rüzgar sesi konusunda A6'dan iyi ama...

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bence bu lastik sesi pirelliden dolayı geliyor
Davlumbazları falan keçeyle kaplamışlar ses gelmemesi lazım
Yeni i20 kullanıcısıyım sanki ondan daha az lastik sesi geliyor gibi

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cello123;554250
Bence bu lastik sesi pirelliden dolayı geliyor
Davlumbazları falan keçeyle kaplamışlar ses gelmemesi lazım
Yeni i20 kullanıcısıyım sanki ondan daha az lastik sesi geliyor gibi

Pirelli'den dolayı ile hemen değiştiririm lastikleri. Çünkü ciddi derecede rahatsız ediyor.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;554447
Pirelli p zero haric 5 para etmez bir lastik

Bence de öyle. İşin ilginç yanı A6 gibi bir aracada bu lastiği takıyorlar. Gerçekten vasat.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;554475
Bence de öyle. İşin ilginç yanı A6 gibi bir aracada bu lastiği takıyorlar. Gerçekten vasat.
Bmw 5 serisindede  pirelli takılı superb ayni modelmi