škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık helix anfi ve compenant

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
h-500:5 kanal anfi ile h-236 comp.kolon satlıktır. alman malı olup ses kalitesi mükemmeldir.ürünler kutusunda sadece test amaclı kullanılmıştır.h-500 750tl h-236 250 tl istiyorum.bayi fiyatları amp 1250tl comp.490 tl dir.

« Son Düzenleme: 01 Ekim 2009, 14:40:14 Gönderen: g.kasimoglu »

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tip ilanlara resimde eklersek tam süper olacak...Hayırlı satışlar bu arada...

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece test amaçlı kimsenin mal alacağına ben pek inanmıyorum. Sizin dükkanınız falan mı var ?

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dükkanım yok sigorta acentesinde calışıyorum. Bir hevesle baslayıp,daha sonra arac degişikligi, birde bebek olunca bagaj lazım oluyor,hevesim kırıldı.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin adınıza üzüldüm şimdi gerçekten :( Kalite ile giriş yapmışsınız ama kısmet değilmiş :(

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;38149
Sizin adınıza üzüldüm şimdi gerçekten :( Kalite ile giriş yapmışsınız ama kısmet değilmiş :(
1,5 sene cok ugraştım bu işle 10 cm kutu bass alıp güzel bir ses kalitesine sahip olurum:uve: bu sistem yeter demiştim.

Çevrimdışı MuratU

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.muratunal.net
Helix başlamak için oldukça ileri bir nokta değil mi ? :S Sizi yürekten tebrik ederim, umarım ileriki planlarınızda hayal ettiğiniz sistem ile doya doya müzik dinlerisiniz. :)
Ne güzeldir; Hem emeğe saygı duyan hemde takdir eden kişi.

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murproject;38544
Helix başlamak için oldukça ileri bir nokta değil mi ? :S Sizi yürekten tebrik ederim, umarım ileriki planlarınızda hayal ettiğiniz sistem ile doya doya müzik dinlerisiniz. :)
bu ürünler helix in orta seviyeli ürünleridir,gücten cok ses kalitesi ve sesin alt frekanslarda daha net duyulması icin üretilen modelli,piyasadaki cin malı ürünlerden fiyatı fazla degil,üst serileri cok pahalı ,sadece sistemi yapabilecek usta lazım.

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Antalyalogy;40526
Nedir son durum?
kutusunda yatı