škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursa'da Yeni Skoda Bayii Sertepe Otomotiv

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalova yolunda bulunan Nissan ve Citroen bayii Sertepe otomotiv Skoda bayiliğini de almış.

http://www.skoda.com.tr/new/bayilistesi.asp?islem=Detay&KatID=80

Eski bayinin servis hizmeti de devam ediyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu bayi Bursa'da skoda satışlarını arttırabilir..Bence...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;329552

Diğer markalardaki bayilikleri gibi düzgün bir showroom yaparsa neden olmasın. :ok:

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bursadaki skodacılara hayırlı olur inşallah..bu arda bozkurt otoya fabia 15 bin bakımını sordum 300-350 tl ortalama dediler..çüşş.dedim alt tarafı yağ ve filtreler değişecek.bujiler 30 binde değişiyormuş..mecburen servisin kucağına oturacaz..ayrıca vdf den garanti uzatma sordum(+2 yıl) 1050 tl sizce değermi????..( karta 10 taksit )

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;329552

bencede sence.:kvg:

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gnc fby 1.4 2011;329575
bursadaki skodacılara hayırlı olur inşallah..bu arda bozkurt otoya fabia 15 bin bakımını sordum 300-350 tl ortalama dediler..çüşş.dedim alt tarafı yağ ve filtreler değişecek.bujiler 30 binde değişiyormuş..mecburen servisin kucağına oturacaz..ayrıca vdf den garanti uzatma sordum(+2 yıl) 1050 tl sizce değermi????..( karta 10 taksit )

garantiyi uzatmak için 1050 tl üstüne de garanti bitmesin diye bi 2 yıl daha yağ bakımına 300-350 tl mi vereceksiniz? fazla ödemeye meraklı görünüyorsunuz.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;329662
garantiyi uzatmak için 1050 tl üstüne de garanti bitmesin diye bi 2 yıl daha yağ bakımına 300-350 tl mi vereceksiniz? fazla ödemeye meraklı görünüyorsunuz.

Satarken pürüz çıkmıyor ama abi.Benim yetkiliye gitmemin tek nedeni kayda alınmasıdır.Satarken çok büyük rahatlık birde araç dizelse daha bir güzel oluyor.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında biraz tercih meselesi gibi. Ben ucuza yaptırırım satarken de biraz daha ucuza satarım. Sen yetkili serviste yaptırırsın ama piyasa fiyatından yine pahalıya gideceğinin garantisi yok. Satışı hızlandırır diyelim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;329667
Satarken pürüz çıkmıyor ama abi.Benim yetkiliye gitmemin tek nedeni kayda alınmasıdır.Satarken çok büyük rahatlık birde araç dizelse daha bir güzel oluyor.

Özelde de kayıt var ki :) düzenli, bildiğin gittiğin bir özelse o da isteyene fasikül fasikül döker cibillahını :D benim Favorit'in bile git bak 12 yıllık kayıtlarını gösterirler sana :D yan sinyalleri yakmak için çekilen kablosu bile kayda girmişti :D

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende garantisi bitse bile mutlaka servise götürürüm. önceki arabam (nissan micra) servis bakımlıydı (4 sene bindim) sahibinden com da 1 haftada sattım. hemde pazarlıksız.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bursadaki skoda servisciler biraz tekelci yaklasım gibi dusnuyolardı biraz daha pahalı rekabet gözetmiyen ve sanki bize mecburlarmıs gibi dusunuyorlar.yeni bayilerin acılması rekabet acısından belki hizmet kalitelerini yükseltirler cok iyi olmus bence. ön takım icin gidicektim zaten servise.yeni servisimizide denemis oluruz hem ama bu calısanlar skodaları ne kadr tanıyorlar oda bi soru isareti :)  dkkatmi cekti verdiginiz linkte skoda bursa bayilirleri arasında digerlerinin isimleri niye yok bozkurt ve tomurcukoto nun ?  bilgisi olan varmı...
« Son Düzenleme: 09 Mart 2012, 18:25:03 Gönderen: taner_octavia »

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bozkurt bayiliği bıraktı. sadece ytk li servis hizmeti veriyo

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerekirse servis için istanbula giderim..hemde eşi dostu görürüm.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;329674
Özelde de kayıt var ki :) düzenli, bildiğin gittiğin bir özelse o da isteyene fasikül fasikül döker cibillahını :D benim Favorit'in bile git bak 12 yıllık kayıtlarını gösterirler sana :D yan sinyalleri yakmak için çekilen kablosu bile kayda girmişti :D

Ben dsg icin aldim garanriyi yoksa almazdim. Dsg varsa insan korkuyor :)

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
giden varmı bursadaki yeni servisine.yorumları almak istiyoruz gidenlerden :)