škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2012 model Fabia 1.2 70 hp ambiante

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serengeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. 10 gün önce 2012 model Faiba 1.2 70 htp ambiante aldım. 2005 fabia 1.4 101 hp spesial arabamı takas ettim.
Tabi eski arabamın bir çok özelliği yeni arabamda yok. Yine de pişman değilim.
Araç kullanışlı. Tavanı daha yüksek. 2 torpido gözü, ekstradan bardak koyma yerleri falan artıları. Bagaj daha geniş. 200 tl. lik benzin aldım. 600 km yol yaptı. İlk etapta iyi. Tüketim dahada düşer sanırım. Radyosunu beğendim. Ama önceki arabamdaki yol tutuş, konforu bunda bulamadım. Bana 1000 tl. fazla verip polo alsaydın diyenler oluyor ama fabiayı nedense seviyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı serengeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler, hep beraber.

Ayrıca bir kaç sorum olacaktı. Ben aracıma sis farı ve park sensörü taktrımak istiyorum. Önceki arabamda park sensörü vardı. Buna alışamadım bitürlü. Kadıköydeyim. Nerden ve nasıl halledebilirim bu işleri.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serengeti;303930
Teşekkürler, hep beraber.

Ayrıca bir kaç sorum olacaktı. Ben aracıma sis farı ve park sensörü taktrımak istiyorum. Önceki arabamda park sensörü vardı. Buna alışamadım bitürlü. Kadıköydeyim. Nerden ve nasıl halledebilirim bu işleri.

Park sensörü en kolay iş, Vişne Sokağa bir bakın satan yerler vardır, özel bir servise gidip taktırırsınız, tampon sökülüp delinecek geri takılacak.

Ama garanti kapsamındaki aracı her yere elletmeyin, Sahrayıcedit'te Er_ya otomotiv var, oraya gidebilirsiniz en yakın.

Sis farı eskiden kolaydı, şimdi bu makyajlı kasanın farları da özel, başka markadan uyan yok, mecbur servisten alacaksınız, far + anahtar.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz hayırlı olsun.

Aslına bakarsanız eski aracınız gerçekten Skoda'nın iyi modellerinden di..Ancak yeni tasarımlı fabiaII 'de gayet başarılı..

Fabia'nın ambiente dinamik modelini alsaydınız donanım anlamında bir çok artılarını görebilirdiniz..

Yinede aracınızdan memnun kalmanız dileğiyle...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun.fabia bu aralar iyi satıyor galiba.son zamanlarda forumda yeni fabiacılar sık sık boy göstermeye başladı.:ok:

Çevrimdışı serengeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;303997
Hoşgeldiniz hayırlı olsun.

Aslına bakarsanız eski aracınız gerçekten Skoda'nın iyi modellerinden di..Ancak yeni tasarımlı fabiaII 'de gayet başarılı..

Fabia'nın ambiente dinamik modelini alsaydınız donanım anlamında bir çok artılarını görebilirdiniz..

Yinede aracınızdan memnun kalmanız dileğiyle...

Arada 3000 tl. fark vardı. dinamik ile. Devir iktisat devri dedim ve bunu aldım. Hatta renkte bile cimrilik yapıp beyaz aldım. Şu ana kadar memnunum. Arabada performanstan ziyade artık maliyet ve tasarrufa bakıyorum. Önceki arabam tam tersiydi.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kaça aldınız inşallah bide 2012 lerde abiente varmı ben optimal sanıyordum

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azakoglultd;305357
kaça aldınız inşallah bide 2012 lerde abiente varmı ben optimal sanıyordum

Ambition ve Optimal donanımları var sadece, Ambition baz donanım, Optimal zengin hali...