škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba 2012 model fabia 1.2 70 hp alacağım bilgi istiyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı delgado5445

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben bekar bir memurum. Araba sürmeyi ağım şahım bilmiyorum.Biraz biliyorum yani acemiyim.Araba alıcam artık canıma tak etti.2. el çok dolaştım 3 aydır dolaşıyom hoşuma giden arabaları buluyorum haşat olmuş içi adam 30 bin km yazmış direksiyona bi bakıyorsunuz soyulmaktan bembeyaz olmuş.Skoda kampanyasını gördüm ve gittim.28 milyra fiyat aldım başlıktaki araba için araba baz donanım fakat bana yetecek özellikler var 1.2 olmasıda beni etkilemez hız yapmam ben fazla ayda 200 km filan yapıcam taş patlasa 300 filan sizden bu araç için bilgi istiyorum nasıldır çok sorun çıkarırmı rahatmıdır ses sistemi nasıldır. teşekkürler.

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben geçen yıl sizin gibi 3 ay da değil 6 ay ikinci el beğenemedikten sonra sıfır Fabia 1.4 almıştım. Ben en az yaptığımda ayda 500-600 Km yol yapıyorum. Ortalama ayda bin Km civarı yapıyorum bir yıldır. Diyeceğim o ki; ayda 200 Km yapacaksanız sıfır almayın yazık.

İkinci el temiz bir araba bulmak zor değil. Öğrenmek için 3-4 yaşında bir Fabia alabilirsiniz.

Çevrimdışı delgado5445

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bilgilendirmeniz için çok teşekkür edeirm fakat şöle bir durum var ben kredili ile alıyorum yani size şöle anlatıyım 2.el 20 21 bin TL'lık bi araba alırsam kredi faizleri çok yüksek 1.40 filan 0 fabiayla aynı hesaba geliyor çok araştırdım skoda vdf 0.99 dan veriyor ve 20 bin tl ye ödediğim faiz oranı 4 bin tl bu yüzden sıfıra yöneldim ve fazla bilgim olmadığı için sanayi ile de uğraşmıyım diye sorunsuz bineyim diye sıfıra yöneldim.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
28 bin tlye sıfır alınabilecek en mantıklı araç!kendi sınıfında iç hacmi ve bagaj hacmi en geniş araçlardan biri.ben mayıstan beri kullanıyorum hiçbi sorun yaşamadım.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin için VW grubunda en mantıklı araç. İlerde sayınız artarsa da yetecek kapasitede. Ayrıca vergi vb. açısından işletme maliyeti de düşük.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel araç tevsiye ederim...

Ayrıca bagaj ve iç hacim az da olsa biraz küçük, fiat punto öneririm..Adamlar çok uygun fiyata çok düşük faizle araç veriyorlar.Büyük Aralık Kampanyası adı altında...Hani tipini ben pek beğenmiyorum ama donanımı falan iyidir..Punto evo olsa çok daha iyi..Bir bakın bence..Tabi üretim hataları konusunda fiat'ın kötü bir imajı vardı, hala benim gözümde çok güvenilir değil ama ne bileyim bayağı satıyor ve kullanıcıları memnun..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;296089
Güzel araç tevsiye ederim...

Ayrıca bagaj ve iç hacim az da olsa biraz küçük, fiat punto öneririm..Adamlar çok uygun fiyata çok düşük faizle araç veriyorlar.Büyük Aralık Kampanyası adı altında...Hani tipini ben pek beğenmiyorum ama donanımı falan iyidir..Punto evo olsa çok daha iyi..Bir bakın bence..Tabi üretim hataları konusunda fiat'ın kötü bir imajı vardı, hala benim gözümde çok güvenilir değil ama ne bileyim bayağı satıyor ve kullanıcıları memnun..

Tabii bi de fiatin surekli degisen model isimleri ve tasarimlari. Model devamliluginin olmayisi.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
punto evo mylife start-stop u bir süre kullandım.

araç baz model fabiadan albenili. süspansiyon yumuşak fabia kasisi hissettirir bu konuda punto daha iyi. city direksiyon tüy gibi. yalnız gel gelelim detaylara...

bagaj kapağındaki punto yazısı sağa doğru yamuk bir şekilde monte edilmiş..

8 bin km deki aracın direksiyonu çok hafif sola meyilli. puntonun kronik arızası. punto forumlarını araştırın, göreceksiniz 0 km alınan araçların direksiyonunun eğri olduğunu.

fabiada kendimi daha rahat güvende hissettim. bilmiyorum yaklaşık 20 bin km kullandığımdan olabilir.. puntoda donanım yüksek yalnız sağlamlık konusunda şüpheli bir izlenim bıraktı bende.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı ferhato

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence de 200 olabilir 2000 bile biz de öyle demiştik ama gitti işte.:) Otomatiklerine kaç diyorlar fiyat aldınız mı.