škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarınıza neler yaptınız ve neler yapmak istersiniz.

sudege · 462 · 181096

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan22;639606
Aracınız çok güzel olmuş maaşallah
cam çıtaları orjinal mi? Orjinal değilse aldığınız yerin linkini verir misiniz?
Bir de suberb kapı eşiklerini nerden aldınız? Ben de almak istiyorum. Cevap verirseniz sevinirim

Hakan Bey merhaba cam çıtaları, kapı eşiği kromları, kapı çıtaları, pedal kromları, cam filmini, kaput korumasını ve seramik kaplamayı hepsini de Ankara'da aldığım bayide yaptırdım (AND Skoda) ama çıtalar orjinal değil yalnız kaliteli malzeme kullandılar, yapıştırmaları da çok düzgün oldu. Hatta resimdeki arka kelebekleri beğenmemiştim söküp yenisini yapıştırdılar. Servis biraz pahalı ama orjinali gibi duruyor.

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
https://hizliresim.com/Q25my3][/url]

comfort paket aracima ankara and otoda prestij modelinin orjinal krom citali ön panjuru takildi, alt izgaraya krom cita yapistirma ve ön alt sislerin etrafina krom cita yapistirma

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Ankara Vintage Detailing’de aracımdaki ön farlara, sislere ve b sütunundaki piano blacklere Stek Dynoshield uygulaması yaptırdım. Ayrıca tüm camlara cam kaydırıcı uygulaması yapıldı.

Sonuçtan son derece memnunum. Özellikle b sütunundaki çok kolay çizilen piano black kaplama sıfır haline döndü polisajla ve stek sayesinde de artık çizilme sorunu olmayacak. Farları ve sisleri de aynı şekilde korumaya almış oldum. Yağmur kaydırıcıyı deneyimleyemedim onu da yağmur yağdığında paylaşırım. Uygulamalara ait kendi instagram adeslerinden paylaştıkları aracıma ait fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Bu tip detailing vs  işlemleri düşünen forum üyelerine tavsiye ediyorum Ankara’da Vintage Detailing Göker Bey işini son derece düzgün yapan ve makul ücret talep eden biri.

« Son Düzenleme: 08 Aralık 2018, 11:49:14 Gönderen: fairfight »

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
b sütunundaki direklere uygulanan pıano black işlemini kendimiz yapabilirmiyiz?

Çevrimdışı mustafagider11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;638180
Rica ederim ne kusuru.. Yapılabiliyormuş, ben de yeni öğrendim. Elazığ Skoda servisinde çalışan elektrik ustası yapıyor hem de. 200₺ civarına malolacak, beyaz led yaptıracağım. Örneklerine baktım, gayet güzel olmuşlardı. Ben de yaptırınca buradan paylaşırım mutlaka..

Merhaba! Ambiyans aydınlatma yaptırdınız mi ? Bende düşünüyorum ? Bu Prestige pakette olan di mi ?

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafagider11;646035
Merhaba! Ambiyans aydınlatma yaptırdınız mi ? Bende düşünüyorum ? Bu Prestige pakette olan di mi ?

Yapılabiliyor olmasına rağmen yaptırmadım üstadım, usta biraz farklı beklentilerle konuştu, açıkçası benim de işime gelmedi yolunmak. Prestige paketteki gibi evet fakat yalnızca ön tarafa yapacaktı, kapılara yapmayacaktık. Beyaz veya mavi (tek bir renk olacak şekilde) şerit led yapılacaktı..

Çevrimdışı mustafagider11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;646053
Yapılabiliyor olmasına rağmen yaptırmadım üstadım, usta biraz farklı beklentilerle konuştu, açıkçası benim de işime gelmedi yolunmak. Prestige paketteki gibi evet fakat yalnızca ön tarafa yapacaktı, kapılara yapmayacaktık. Beyaz veya mavi (tek bir renk olacak şekilde) şerit led yapılacaktı..

Anladim teşekkür ederim. Fakat benim istediğim çok rengli (RGB) ve radyodan kontrol etmeli ayni Prestige paket gibi aliexpresste buldum fakat radyodan kontrol etmeli nasıl yapılır onu bilemiyorum alidekiler ya telefondan yada Kuman’da ile

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafagider11;646073
Anladim teşekkür ederim. Fakat benim istediğim çok rengli (RGB) ve radyodan kontrol etmeli ayni Prestige paket gibi aliexpresste buldum fakat radyodan kontrol etmeli nasıl yapılır onu bilemiyorum alidekiler ya telefondan yada Kuman’da ile

Rica ederim. Ürün linkini paylaşır mısınız?

Çevrimdışı ledxenon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • https://fktuning.wordpress.com/2019/01/02/led-xenon/
Öncelikle ben çok amerikan park beğeniyorum arıza ışığı yakmıyor muayenedeykende kapatma sistemi var kapatınca bir sorun yaşatmıyor

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracima bugun yan marjpiyel taktirdim .bantlari kaldirinca nasil olacak bakalim .ve arka bagaj nikelaj cita da takildi.

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fth106

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gayet yakışmış hayırlı olsun. Nereden temin ettiniz ve ne kadara mal oldu size

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fth106;648399
Gayet yakışmış hayırlı olsun. Nereden temin ettiniz ve ne kadara mal oldu size
Antalya dan akdoğan aksesuarci var orada yaptirdim ama sanirim siparis vererek getirtti.280 tl ve 100 tl arka cita .

Ayni yerde .arkadasimin superb ine sanal pedal da takildi ama.biraz maliyetli geldi bana .1500.tl .fakat degermi diye dusunmekteyim.
Taktiran varsa görüşlerini alabiliriz