škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarınıza neler yaptınız ve neler yapmak istersiniz.

sudege · 462 · 181083

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş [MENTION=17110]quiet50[/MENTION] , her bir eklenti yerini bulmuş :) sağlıkla kullanın..

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;638344
Gayet güzel olmuş [MENTION=17110]quiet50[/MENTION] , her bir eklenti yerini bulmuş :) sağlıkla kullanın..

Teşekkür ederim abartı olmamıştır diye düşünyorum. Neticede spor bir araba değil Belki bagaj kapağına çıta olmasa olabilirdi

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;638345
Teşekkür ederim abartı olmamıştır diye düşünyorum. Neticede spor bir araba değil Belki bagaj kapağına çıta olmasa olabilirdi

Hayır hiç de abartılı değil.. Hoş eklentiler olmuş, oldukça yakışmış. Benim arabamda çok daha fazla kromaj olduğu için de olabilir ama gözüme gayet güzel göründü :ok:

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhun1988;638267
Hocam yaptırdınız mı resim bekliyoruz. Özellikle çıtanın birleşme noktalarını yakından çekebilirseniz memnun oluruz

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam güle güle kullanın. Gayet güzel olmuş, en merak ettiğim cam çıtasıydı. Resimlere yaklaşınca cam kelebeğinin ordaki üçgen çıtada ek yerleri belli. Uzaktan belli olmuyor.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhun1988;638267
Hocam yaptırdınız mı resim bekliyoruz. Özellikle çıtanın birleşme noktalarını yakından çekebilirseniz memnun oluruz

Alıntı yapılan: erhun1988;638353
Hocam güle güle kullanın. Gayet güzel olmuş, en merak ettiğim cam çıtasıydı. Resimlere yaklaşınca cam kelebeğinin ordaki üçgen çıtada ek yerleri belli. Uzaktan belli olmuyor.

Orjinal olmayınca mutlaka belli olacaktır arada çok fiyat farkı var ama yinede arabanın çehresi değiiişti

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle hocam orjinali ile arasındaki fiyat farkı çok fazla o yüzden en iyisi bu şekilde yaptırmak

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;638335
Çıtaların birleşim yeri orjinali gibi durmuyor malesef resim konusunda yardıma ihtiyacım var galiba beceremedim.

Cam çıtaları toplam kaç parça? Nereden aldını? Fiyat nedi? Uygulaması kolay mıydı? Bilgi verirseniz sevinirim

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan22;638753
Cam çıtaları toplam kaç parça? Nereden aldını? Fiyat nedi? Uygulaması kolay mıydı? Bilgi verirseniz sevinirim

Toplam 12 parça uygulamayı ben yapmadım serviste yaptırdım toplam 1000 TL

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=17110]quiet50[/MENTION] hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Bizim style araçlardan dış görünüş olarak hemen hemen fark kalmamış. İlerde belki 18 jant da alırsınız tadından yenmez :)

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, difüzör kısmına uyguladım krom çıtanın bir kısmı yapışkan tutmadığı için kalkmış tekrar neyle tutturabilirim önerisi olan var mıdır. İyi günler.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;638912
Merhaba, difüzör kısmına uyguladım krom çıtanın bir kısmı yapışkan tutmadığı için kalkmış tekrar neyle tutturabilirim önerisi olan var mıdır. İyi günler.

En sağlıklısı silikon olacaktır bana göre. Aracımdakilerde hiç kalkma olmadı silikon sayesinde.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;638945
En sağlıklısı silikon olacaktır bana göre. Aracımdakilerde hiç kalkma olmadı silikon sayesinde.

Siyah silikon mu belirttiğiniz, nasıl birşey önerirsiniz

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;638337

Aracınız çok güzel olmuş maaşallah
cam çıtaları orjinal mi? Orjinal değilse aldığınız yerin linkini verir misiniz?
Bir de suberb kapı eşiklerini nerden aldınız? Ben de almak istiyorum. Cevap verirseniz sevinirim