škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2010 Sıfır (0) Km Mini Cooper Fiyat Listesi

Ziyaretçi · 20 · 17563

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben ötv indirimi dönemi mini cooper clubmanı borusanda test etmiştim.araç 50 km ye çıkana kadar motordan dizel araçlardaki gibi ses geliyo sonra ise kesiliyor.sürüş olarak hoş genelde.fiyat tekliflerini aldım testten sonra.opsiyon olarak xenon,sunroof,kumaş deri döşeme ve bikaç şey daha vardı.adam 87000 lira fiyat çıkardı.kısa olan normal minidede 83000 fiyat verdi.düşüneceğim diyerek ayrılmıştım.superble aynı fiyat nerdeyse.genelde ilk arabası lüks olanlar ikinci araba olarak seçiyorlar.yoksa birinci araba olarak fiyatı çok fazla
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;48816
:+1:minileri daha çok manken gibi tipi kuş gibi beyni olanlar alıyor:++:(sitede minisi olan yok demi:D)şaka bi yana bu minilerin hastası çok onun için satış sıkıntısı çekmiyorlar.

minisi olan yok gibi, ama mini cooper hayranı olabilir, :huh:
bence canavar gibi araba, :ok: 70 li modellerine bile hastayım, lise yıllarında bir tanesinin cok pesinden kostum ama alamamıstım malesef,

satıs sıkıntısı olmamasından, ne kadar değerli bi araba oldugunu anlayabilirsin zaten:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunların böyle olduğuna bakmayın twin turbolular bi kovalıyo octiyi bende şaştım :D

Çevrimdışı Low-Rider

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyatlar başlangıç fiyatları birde bunlara opsiyon falan eklendimi aman sabahlar olmasın :)
Bu arada mini üstünde ki motor bmw & psa üretimi bir motordur , aynı zamanda Peugeot 207 RC 'de aynı motora sahip.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç tarzım olmadı ve olacak gibide görünmüyor.bana her an bir yere yıkılıp kalacakmış izlenimi veriyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ