škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Megan Sedan yerine Fluence

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renault, Türkiye'de üretilip tüm dünyaya satılacak olan Fluence modelini ilk kez görücüye çıkardı.

OYAK Renault Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (OSB) OYAK Renault Fabrikası'nda düzenlediği basın toplantısında, OYAK Renault'un, Renault'nun projelerinin en sonuncusunu almak için gerekli bütün niteliklere sahip olduğunu belgelediğini söyledi.

Tunalıoğlu, şöyle konuştu:
“Renault ürün gamında çok önemli bir model olan Renault'daki değişimin simgesi Renault Fluence'ın Bursa'daki fabrikamızda üretileceğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu proje Türkiye için 110 milyon avroluk bir yatırım anlamına geliyor. Renault Fluence, halen fabrikada üretilmekte olan modellerimiz, yeni Renault Symbol, 3 ve 5 kapılı Clio ve Clio Grand Tour ile birlikte üretilecek. Megane Sedan'ın üretimi ise duracaktır.”

“SERİ ÜRETİM ONAYI ALMAMIZA GÜNLER KALDI”

Üretim tesislerinin hazırlık onayı alındıktan sonra bugüne kadar toplan 122 adet ön seri Renault Fluence ürettiklerini bildiren Yücel, şöyle devam etti:

“Test çalışmaları için üretilen araçlar yaşlandırma denemelerinde toplam 340 bin kilometre yol kat ettiler. Bunun 60 bin kilometresi Türkiye'de gerçekleştirildi. Ayrıca sentez denemelerinde Türkiye'de 89 adet L38 üzerinde toplam 10 bin kilometre yol yapıldı. Bunun dışında ön seriden alınan 3 araç ile Türkiye'nin çeşitli yörelerinde bin 500 kilometre test sürüşü yapıldı. Tüm bu denemelere 8 mavi yakalı, 4 mühendis, 3 teknisyen ile katıldık. Bu proje ile Oyak Renault kaporta üretim tesislerinde AIMS (Alliance Industriel Manufacturing System) adını verdiğimiz esnek kaporta üretim hattını kurarak bir ilke daha imza attık. Bu tesis Oyak Renault'nun rakipleri karşısında esnek üretim gücünü daha da artıracak bir yatırım olarak tarihe geçti.”

" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi mynet de görmüştüm,renonun şimdiye kadar çıkardığı en münasip tipi falan yerinde olan bir araç olarak gördüm.Ama alacak olduğum listye girmeyi başaracağını sanmıyorum.MeganII den nisbeten yakışıklı sayılır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pek kötü olmuş..Beğenmedim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sedan ve reno Türkiyede iyi satar..... butun kiralama şirketleri filo olarak verir , piyasada bol bol görürüz...

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Şirket arabalarıda Megane'dan Fluence'e döner artık :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
farları köpekbalıgı lakaplı bir araba vardı.ona benzemiş
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben oldukça başarılı buldum. Özellikle iç mekan ve arka tasarım çok şık. Tam bir sedan.:ok:

Yalnız isim değiştirmelerinden hoşlanmadım. İstiyorlarsa yurtdışına tıpkı Symbol'de olduğu gibi farklı isimde satsınlar. (Symbol'ün bazı ülkelerde "Renault Thalia" olarak geçtiğini belirteyim) Ama Megane Sedan ismi değişmemeli.:boks:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Megan gibi motor kaputu ön kenarına baş parmak girmedikten sonra iş yapar bu oto da canım Türkiyem de:).

hakanerdogan

• Ziyaretçi
aha megan :D bu haftaki aracım :D

fabialar canavar canavar, bu hafta içersinde 1000 km kadar megan yolu yaptım, sofit bişi ya yoruyo adamı :D

baalım bu yenisi neci, deneriz bigün :D