škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 ford fusion

arg44 · 17 · 5874

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arg44

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Aston martin ve maserati yi andırsada güzel olmuş:) Aston martin ve maseratiye binemeyiz ama buna belki:)
2012 modeli 20000 dolarmış Amerikada
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2012, 01:19:08 Gönderen: arg44 »

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fusion olmaktan cıkmış bu arac focustan daha üst sınıf gibi görünüyor satışı başlamış mı peki ?

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fusion Mpv tarzı d eğilmiydi  :) ismini yanlış yazmışlar herhalde bu mondeonun yeni kasası

Çevrimdışı arg44

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mondeo yu kaldırmışlar o segmente bunu koymuşlar sanırım.Ford america nın sitesinde 2013 e fiyat koymamışlar henüz çıkmadı demek ama eli kulağında :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orda fusion, burada mondeo..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fusion ise bizim otoparktaki siyah araba ne ki?

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
amerikan fusionu önceden beri mondeo stayla takılıyor, 2009 kasa

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amerikanin araba sektoru cok degisik, hic gormedigim modelleri burda goruyorum. Bazen bende sizin gibi yaw bu bizim kine hic benzemiyor diye hayret ediyorum.

Velhasil en kotu golf de bile 2.5 motorun kullanildigi, Lexus ve Acura lari ile bizim oralara hic andirmayan bir memleket burasi.

2 bin dolara eski model 500 sel lere binebilir, belki TR de hayallerimizde olan camaro, mustang gibi araclar fiyatlari ile hayalleriniz otesinde gecebilir, burada.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı fairstar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xxman;372626
Amerikanin araba sektoru cok degisik, hic gormedigim modelleri burda goruyorum. Bazen bende sizin gibi yaw bu bizim kine hic benzemiyor diye hayret ediyorum.

Velhasil en kotu golf de bile 2.5 motorun kullanildigi, Lexus ve Acura lari ile bizim oralara hic andirmayan bir memleket burasi.

2 bin dolara eski model 500 sel lere binebilir, belki TR de hayallerimizde olan camaro, mustang gibi araclar fiyatlari ile hayalleriniz otesinde gecebilir, burada.

evet amerikan tüketicisi geniş caddeleriyle park sorunu yaşamıyor,büyük araçlara talep fazla,benzin ucuz olduğundan güce önem veriyorlar araç motorları kuvvetli,biz transıt connect'i amerikaya ihraç ederken bunları gözönüne alıp aracı 2.0 benzinli otomatik olarak  değiştirdik:)

Çevrimdışı ozyvet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Lexus ve acura zamanında Amerika'nın otomobil endüstrisini Japon markalardan korumak için otomobil ithalatını kısıtladıgı dönemde , Toyota ve hondanın bunu aşmak için Amerika'da kurduğu şirketlerin adıdır ve üretimleri lokaldir.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aston Martinin aynisi olmayaymis iyiymis ..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Aston Martin Luter ay aman Vanquish' in yandan yiyip de sanayide toparlanmışına benzemeyeymiş iyiymiş.
Amerika ....
2 bin dolara eski model 500 sel lere binebilir....
Hemen ABD' ye gideyim ben o zaman. Hastasıyımdır o kasanın yahu!

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;372758
Aston Martin Luter ay aman Vanquish' in yandan yiyip de sanayide toparlanmışına benzemeyeymiş iyiymiş.

126 iyidir ama 560 olanı makbuldür mümkünse US spec. Babamda vardı ben ufakken 300SEL olanı içinden inmek istemezdim. :)

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairstar;372643
evet amerikan tüketicisi geniş caddeleriyle park sorunu yaşamıyor,büyük araçlara talep fazla,benzin ucuz olduğundan güce önem veriyorlar araç motorları kuvvetli,biz transıt connect'i amerikaya ihraç ederken bunları gözönüne alıp aracı 2.0 benzinli otomatik olarak değiştirdik:)

Milletin buyuk kasaya binme sevdasi var. Bu benzin konusunda anlamiyorum bizde benzin fiyatlari ucuk ama motorlar ufak yada dizel.

Burda motorlar buyuk benzin ucuz. Orantida km basina ayni benzin parasina geliyor, fark eden tek sey araba zevki.

Tabii araclarin fiyatini bir kenara korsak.

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;372758

Gel abi :) degistirir degistirir binersin :)

Benimde camaro sevdam var bakalim ne olacak :)
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ÜATK;372774
126 iyidir ama 560 olanı makbuldür mümkünse US spec. Babamda vardı ben ufakken 300SEL olanı içinden inmek istemezdim. :)
560 olduğu zaman SEC olmalı zaten.:wnk: