škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bu iş kafama yattı ama bu turbo şeytanla uyuşacak mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zor iş vesselam
temiz  5000 liranı  yer
üstüne motoru  yada  şanzımanı  kırarsın yeniden toplamaya 1000 liranıda  öyle  yer

sonra  arabayı satayım diye uğraşırsın  oda olmaz :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yağ yakarsın, yakıt sapıtır. Yazılımla uğraş dur oran tutmaz folloş olur araba.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
moral bozma  Hakan  :D

belki  cukka  sağlamdır  belli  olmaz :D

arkadaş  8v 1.6 megane  doldurdu  s2000 geçiyordu  Ankarada

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: AhmetH;96043
moral bozma  Hakan  :D

belki  cukka  sağlamdır  belli  olmaz :D

arkadaş  8v 1.6 megane  doldurdu  s2000 geçiyordu  Ankarada

Bak işte hiç gerek yok elektroniği olan arabayla uğraşmaya. Buna çok karşıyım. O kadar yazılım şu bu yapıyorlar vay az yaksın vay emisyon düşük olsun yok katalizör yok bilmem gaza basışa göre tüketim program ediyorlar fabrikada, gelip bozuyorsun güzelim cihazın orjinalliğini. Yav her yerin S2000 tokatlasa nolur, aero yok, fren yok, karakter yok. Arabanın doğuşunda öyle bir şey yok.

Konuyu açan arkadaş elbette alınmasında (bakın ticari demiyorum :D) MPV bi cihazdan ne bekliyorsunuz anlam veremiyorum.

Bari bi E30 3.25 olur, anlarım, eski Calibralar olur onada OK hani C20LET olmayıp atmosferik olan, veya veya en kötü bi Flash 1.7 olur, bu ucuz ve basit modlanabilir arabaların motoru döşersiniz, yaydır, frenler-diskler-borular-merkez hepsi güçlendirilir değiştirilir, sert helezonlar kullanılır hah işte bu tarz bişeyden zevk alınır.Yansa canın yanmaz hem. Güzelim yepyeni Roomster için oldukça amaç dışı ve verimsiz boşa dökülmüş paradır.

Hani dersen sana ne para benim diye bende konuyu açmasaydın derim o yüzden kızmayın :)

Çevrimdışı emre321

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu iş için ztn 500 lirayı gözden çıkartım ama şöyle bir durum var ben bu arabayla oynamakta bir sınırda kalmayı düşünmüyorum  şanzıman değilde taş patlasın bi motor yeriz dur bakalım şu anlık aklımda bir fikir eğer  yeniden depreşirsem böle bir şey olabilir  teşekkürler fikirleriniz için

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
500 lira?

Üzerine 4500 ekleseniz 5000 yapsanız o rakam yine yetmeyecek ne yazık ki...

Çevrimdışı Falmor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
500 TL ??? Turbo??? Sadece hayal.Turbo araca takılıp öylece kullanılan açık filtre gibi bişi değildir.Arkadaşların dediği gibi 5000 yer.
Renault Clio 1.6 16V Dynamique 3K
Long Live Heavy Metal

Paint Guard

Çevrimdışı mert0640

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence turbolu bi araba alıp üstüne çıkın güç istiyosanız.mütiş sonuçlar alırsınız.
ekonomik isterseniz rover 220ti 620 ti tavsiye ederim.2.5 3.000tl harcayarak 270 280 hp alırsınız.
Detailing Garage
0537 623 54 52

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
KKK tavsiye etmem artık servisler bile KKK yerine garet kullanıyor. .

Bu işi yaptıracağın yerde önemli en iyi istanbulda paşaoğlu var biz turbo yediğimizde orda yaptırmıştık fiyat konusunda güzellikte yapıyorlar bi görüş derim :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi gaza gelmişsin ama bencede boşver..Bu arabaya deymez..Gerçi millet nelere yapıyor tabi..Çok para ve çok zaman kaybı..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı emre321

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
maslakta maserati servisinde çalışın arkadaşım var ben bir işçilikte almayacak gibi bişi o girdi kafama ama daha değişik bir düşüncede var kafamızda tasarlıyoruz şuan iş turboile bitmeyecek çünkü ;) kurcalıyacaz azıcık tavsiyeleriniz için teşekkürler ahmet abim kararlıyım bu olayda ama bu işlemi yapmayada biliriz ayriyetten gökhan bey bizim gazla işimiz olsaydıı çok farklı şeyler yapmıştımm
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2010, 01:45:40 Gönderen: emre321 »

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla işin elektroniğini iyi hallederseniz gerisi  kaba inşaata su borusu döşemek gibi birşey :D

kolay gelsin şimdiden

efe_38

• Ziyaretçi
bu işe girerseniz 500tlyle çıkılmaz epey bir para harcanır bence gerekte yok.

güç istiyorsanız chip falan attırın,yatak gömlek genişlettirin vs. daha birçok şey var.

aracın gücü yetmiyormu size :D