škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Carstream(Youtube auto) engeline çözüm bulan var mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Batuhn1907;638113
Google play hizmetleri güncellemeleri kaldırınca versiyon 11.9.75 oldu (telefon s8+) hiç apklarla 12.2.21 veya 12.2.20 sürümleriyle uğraşmadan güncellemeleri elle kapatıp ilk versiyon düzeyinde kullanmaya başladım google play hizmetleri böylece araba da rahatlıkla car stream'i gördü (Android Auto sürümüm 2.9.57 Car Stream 1.8.3)

Not: Google Play Hizmetler güncellemeri kaldırmak için Ayarlar->Kilit Ekranı ve Güvenlik->Diğer Güvenlik Ayarları->Cihaz Yöneticisi Uygulamaları'n dan Find My Device'nin tikini kaldırmak gerekiyor, işleminiz bittikten sonra tekrardan tikini koyabilirsiniz
Kardeşim 1 haftadır Google play hizmetlerinin güncellemesini kaldırmaya çalışıyordum. Yukarıdaki tarifinle kaldırabildim sonunda, teşekürler.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan Doğru;638114
Kardeşim 1 haftadır Google play hizmetlerinin güncellemesini kaldırmaya çalışıyordum. Yukarıdaki tarifinle kaldırabildim sonunda, teşekürler.

Nedemek hocam ne mutlu bize yardımcı olabiliyorsak

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada telefonu General Mobile GM5 Plus olanlar Google Play Hizmetleri güncellemesini kaldırmak için yukarıdaki yolun tarifini de aşağıdaki şekilde

Ayarlar>Güvenlik ve Konum>Cihaz Yönetim Uygulamaları>Cihazımı Bul tikini kaldır

Android Sürümü 8.0.0

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devran23;638061
sonra tekrar nasıl aktive edeceğiz ? daha doğrusu o menüye nerden gireceğiz ?

Telefonu bul tık kapalı benim. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-12-2-20-release/google-play-services-12-2-20-448-188493604-android-apk-download/download/ buradan google hizmetleri yükleyim. Yanlışlıkla telefonu güncellemişim buradan yükledim hata vermiyor. Deneyin isterseniz. Google yı mail adresimle eşitledim kullanıyorum. Versiyon değişmiyor.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: idereli45;638128
Telefonu bul tık kapalı benim. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-12-2-20-release/google-play-services-12-2-20-448-188493604-android-apk-download/download/ buradan google hizmetleri yükleyim. Yanlışlıkla telefonu güncellemişim buradan yükledim hata vermiyor. Deneyin isterseniz. Google yı mail adresimle eşitledim kullanıyorum. Versiyon değişmiyor.

bahsettiğiniz sürümü kurdum maalesef bu sefer de android auto çalışmıyor ve hata veriyor güncelleyince de sürüm değişiyor.
açıkçası denemediğim yöntem kalmadı nerdeyse yine de teşekkürler.
telefon : lg g4
android sürüm :7.0

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devran23;638141
bahsettiğiniz sürümü kurdum maalesef bu sefer de android auto çalışmıyor ve hata veriyor güncelleyince de sürüm değişiyor.
açıkçası denemediğim yöntem kalmadı nerdeyse yine de teşekkürler.
telefon : lg g4
android sürüm :7.0
Play Service güncellemerini kaldırıp saf sürüm halinde denedin mi peki?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ne yaptıysam da en fazla birkaç saat kullanabildim çünkü google play'de otomatik güncelleme kapalı olmasına rağmen 1-2 gün içinde google play sürümü internet üzerinden kendi kendini güncellemeye çalışıyor. Hata veriyor ne yapıyor ediyor güncelliyor kendini.Bu güncelleme ve hata mesajı telefonun günlük kullanımında değilde bilhassa araca bağlıyken gerçekleşiyor.
   Aksini iddia eden varsa car stream üzerinden sayfanın sağ üst kısımdaki simgeden google de herhangi bir sesli arama yapmaya çalışsınlar.Yarım saat bir saat içinde hata verip google play sürümü kendini güncelliyor ve başa dönüyoruz. Carstream ve androidauto da Google ile senkronize bir şekilde çalıştığından bir şekilde algılıyor eski sürüm olduğunu.

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;638235
Arkadaşlar ne yaptıysam da en fazla birkaç saat kullanabildim çünkü google play'de otomatik güncelleme kapalı olmasına rağmen 1-2 gün içinde google play sürümü internet üzerinden kendi kendini güncellemeye çalışıyor. Hata veriyor ne yapıyor ediyor güncelliyor kendini.Bu güncelleme ve hata mesajı telefonun günlük kullanımında değilde bilhassa araca bağlıyken gerçekleşiyor.
   Aksini iddia eden varsa car stream üzerinden sayfanın sağ üst kısımdaki simgeden google de herhangi bir sesli arama yapmaya çalışsınlar.Yarım saat bir saat içinde hata verip google play sürümü kendini güncelliyor ve başa dönüyoruz. Carstream ve androidauto da Google ile senkronize bir şekilde çalıştığından bir şekilde algılıyor eski sürüm olduğunu.

Bende de aynı durum güncelleme yapıyor. Güncellemeden sonra carstream üzerinden youtube açarsanız araca android auto ses veriyor bilginize...

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Batuhn1907;638229
Play Service güncellemerini kaldırıp saf sürüm halinde denedin mi peki?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saf sürümde de denedim bu sefer de android auto çalışmıyor . başaran arkadaşlar şu bilgileri ve indirmelerinin linklerini verirse daha sağlıklı ilerleyebiliriz . teşekkür ederiz şimdiden

telefon :
android sürümü :
android auto sürümü :
carstream sürümü : ( adı ve paketi değişmiş mi ?)
google play hizmetleri sürümü :

çünkü bahsedilen uygulamaların sürümleri her telefona kurulamıyor . googleye aslında dünya genelinde bu konuda şikayetler gitmiştir. madem izin vermiyor paralı alternatif uygulamasını çıkarsın bir kere satın alalım kurtulalım lanet olsun :) çocuklar alıştı bir kere şimdi sıkıntı çıkarıyorlar bana da çok lazımdı

[MENTION=16636]idereli45[/MENTION] ,   [MENTION=16717]hamemo[/MENTION]    [MENTION=17100]Gökhan Doğru[/MENTION] ,

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devran23;638255
saf sürümde de denedim bu sefer de android auto çalışmıyor . başaran arkadaşlar şu bilgileri ve indirmelerinin linklerini verirse daha sağlıklı ilerleyebiliriz . teşekkür ederiz şimdiden

telefon :
android sürümü :
android auto sürümü :

çünkü bahsedilen uygulamaların sürümleri her telefona kurulamıyor . googleye aslında dünya genelinde bu konuda şikayetler gitmiştir. madem izin vermiyor paralı alternatif uygulamasını çıkarsın bir kere satın alalım kurtulalım lanet olsun :) çocuklar alıştı bir kere şimdi sıkıntı çıkarıyorlar bana da çok lazımdı

[MENTION=16636]idereli45[/MENTION] ,   [MENTION=16717]hamemo[/MENTION]    [MENTION=17100]Gökhan Doğru[/MENTION] ,
telefon : General Mobile 5 plus

android sürümü : 8.0.0

android auto sürümü : 2.9.574923

carstream sürümü : 1.8.3

Google Play Hizmetleri sürümü : 11.9.75

Ayrıca cihazımı bul tikini de boş bıraktım. Şuan çalışıyor sistem. Carstream programının adını değiştirdim ama android otoda buna rağmen yine Car Stream olarak çıkıyor adı.

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

telefon :
android sürümü :
android auto sürümü :

@idereli45 ,   @hamemo    @Gökhan Doğru ,

telefon : Samsung Galaxy s8+

android sürümü : 8.0

android auto sürümü : 2.9.574923

carstream sürümü : ( adı ve paketi değişmiş mi ?) 1.8.3

google play hizmetleri sürümü : 11.9.75

Car Stream'n ismini Apk Editor Pro'dan değiştirmiştim ama işe yarayan yöntem Google Play Hizmetlerin güncelleştirmelerini kaldırmak oldu

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

telefon :
android sürümü :
android auto sürümü :

telefon : Samsung Galaxy J2
android sürümü : Android 5.1
android auto sürümü : Android Auto 2.9.57
carstream sürümü : Carstream 1.8.3 (Adını Carvideo olarak değiştirmiştim)
google play hizmetleri sürümü : Google Play Hizmetleri 12.2.20

Güncellemeleri kaldırmadan önce telefonumu bul tikini kaldırdım. Google Play Hizmetleri versiyon 12.2.20'ye döndükten sonra telefonumu bul tikini aktive ettim. Çünkü benim telefonda telefonumu bul tikini seçmeden Android Auto vs. çalışmıyordu.

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;638317

telefon :
android sürümü :
android auto sürümü :

telefon : Samsung Galaxy J2
android sürümü : Android 5.1
android auto sürümü : Android Auto 2.9.57
carstream sürümü : Carstream 1.8.3 (Adını Carvideo olarak değiştirmiştim)
google play hizmetleri sürümü : Google Play Hizmetleri 12.2.20

Güncellemeleri kaldırmadan önce telefonumu bul tikini kaldırdım. Google Play Hizmetleri versiyon 12.2.20'ye döndükten sonra telefonumu bul tikini aktive ettim. Çünkü benim telefonda telefonumu bul tikini seçmeden Android Auto vs. çalışmıyordu.

Aynı işlemleri yapıyorum
Samsung A7 android 7
12.2.20 google play indirgedim ama 1 2 gün sonra versiyon 12.6.85 oluyor çalışmıyor.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: idereli45;638439
Alıntı yapılan: hamemo;638317

Aynı işlemleri yapıyorum
Samsung A7 android 7
12.2.20 google play indirgedim ama 1 2 gün sonra versiyon 12.6.85 oluyor çalışmıyor.

şu ana dek telefonu android 7 olup da carstream çalışanı görmedim duymadım. nette de denk geldim . benimki de android 7 ve burda yazılan tüm işlemleri uyguladığım halde sonuç alamadım .

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=RB_H7RRoss4 burada rootlu telefonlar için çözüm yöntemi anlatılmış.
 [MENTION=16041]devran23[/MENTION], [MENTION=16636]idereli45[/MENTION] , [MENTION=17100]Gökhan Doğru[/MENTION], [MENTION=17085]Batuhn1907[/MENTION]