škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda superb paspas ve bagaj havuzu tavsiyesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yps plastikten 2011 octaviama lüks kalite olandan aldım 125 ₺ ye bugün ürünüm geldi bagaja serdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu gün siparişim geldi yps plasttan bagaj havuzum. Gayet iyi oturdu. 145 tl. Lüks olandan.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de fiorinoma aldım bu siteden. fiatın orijinal parça diye satmaya çalıştığı bagaj havuzunun hali içler acısıydı. yerine oturmuyordu. bagaj kilidine dayanıyordu. bagaj kapağına doğru olan tarafın yan yükseltisi ezilmiş yana yatmıştı su aksa dışarı taşıracak haldeydi. aracı teslim alırken alırım demiştim teslim sırasında getirdiler satın almaktan vazgeçtim. sonra internetten ararken bu siteyi buldum. bir iki telefonla teyit aldıktan sonra satın aldım. Güzel ürün yapmışlar hem tam oturdu hem de iç yüzü halı/tüylü kaplamaya sahip.
 Tavsiye ederim.

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bi sorum olacak. Normal halı paspasları temizlemek çok büyük sıkıntı, aynı şekilde sırf cırtları kullanabilmek için halı bagaj havuzu almak temizlik açısından bezdirmez mi insanı?

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Manowar;634603
Bi sorum olacak. Normal halı paspasları temizlemek çok büyük sıkıntı, aynı şekilde sırf cırtları kullanabilmek için halı bagaj havuzu almak temizlik açısından bezdirmez mi insanı?

Aracı aldığım andan itibaren (nerdeyse 1,5 yıldır) kullanıyorum. Bezdirme değil ama temizliğin plastik olana göre zor olduğu doğrudur. Plastik olanda bezle silmeniz yetiyordu (eski aracımda vardı). Bunda da elektrikli süpürge ile çektiriyorum. Tertemiz oluyor.
Bence plastik olana göre hem daha sıcak, orjinal bir havası var. Halı olanı tavsiye ederim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Basınçlı yıkama makinası var ikisi de sorun olmuyor. skodada orijinal çift taraflı var.