škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;638543
Merhaba.
Bluetooth ile telefonu araca bağlayıp görüntülü şeyler izlediğimde ses ile görüntünün aynı anda gelmediğini farkediyorum. Mesela görüntü ileride ama ses geriden geliyor. Bu hep böyle midir.? Bir ayarı var mıdır?

Bluetooth ile bağlanıp nasıl video izliyorsunuz? Anlatabilir misiniz?

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;638584
Bluetooth ile bağlanıp nasıl video izliyorsunuz? Anlatabilir misiniz?

Arabanın ekranından değil. Telefondan izleyip sesi arabaya veriyorum :)

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;638584
Bluetooth ile bağlanıp nasıl video izliyorsunuz? Anlatabilir misiniz?[/QUOTE  [MENTION=16669]ckeskin[/MENTION] bunun için aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz sorduğunuz konu ile ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz. Ben ve bir kaç arkadaş burada anlatılanlara YouTube ekrana yansıtmayı başarabildik.

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fwww%2Eskodaturkey%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D40661&share_tid=40661&share_fid=30473&share_type=t

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
İlk 5 ayda skoda 10474 araç satışı yapmış,şuan opelle yarışır durumda.Opel ise 10776 adet.Ama bu fiyatlardan sonra  hız devam edermi ?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aşağıda linki bulunan Aybüke kardeşimizin Çek Cumhuriyetinde yapmakta olduğu yüksek lisans tezi çalışmaları için küçük bir anketi vardır forum üyesi arkadaşlardan rica etsem bu ankete 2 dk zamanını ayırabilirler mi?

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=40811

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;638851
İlk 5 ayda skoda 10474 araç satışı yapmış,şuan opelle yarışır durumda.Opel ise 10776 adet.Ama bu fiyatlardan sonra  hız devam edermi ?

Bence devam eder hocam. Opel ve ford maalesef Türkiye şartları için çok geride kaldı, uyum sağlayamadı. Bu iki markada bayilerin belirlediği birkaç opsiyona mahkumsunuz, aracı kişiselleştirme şansınız yok. Skoda ve Vw bu konuda çok esnek. İstediğin gibi araç oluşturabiliyorsunuz. Çevremde birkaç arkadaş Led far sunroof, katlanır ayna ve jant opsiyonuna yaklaşık 10bin tl fark verip highline görünümlü trendline passat aldılar.
Ayrıca her iki markada motor şanzıman uyumunda sınıfta kaldı, kağıt üstünde çok iyi değerler çıkaran ve Vag gruba göre daha yeni olan opelin dizel motoru pratikte TDI ile aynı değerlere sahip. Özellikle küçük hacimli turbo benzinli motorları atmosferik motordan az yakmıyor.

Çevrimdışı daka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugün skodadan şöyle bi mesaj geldi, bilgisi olan var mı

"Bilgilendirme: Degerli Musterimiz, SKODA ailesine katilanlara sunmus oldugumuz Arac Teslimat Kitleri sizlerden gelen talepler dogrultusunda yenilenmistir. Yetkili Saticiniza basvurarak kitinizi teslim alabilirsiniz. "

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;638851

Parabolik olmasa da doğrusal bir oran ile devam edecektir. Skoda, geçmişin kötü izlerini gün be gün silen, çok doğru ve düzgün araçlar üreten fiyatı makul ve kullanıcısı bilinçli bir marka.. Marka algısı da bu şartlar altında sürekli pozitif yönde seyrediyor :gut:

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: daka;639200
bugün skodadan şöyle bi mesaj geldi, bilgisi olan var mı

"Bilgilendirme: Degerli Musterimiz, SKODA ailesine katilanlara sunmus oldugumuz Arac Teslimat Kitleri sizlerden gelen talepler dogrultusunda yenilenmistir. Yetkili Saticiniza basvurarak kitinizi teslim alabilirsiniz. "

Bana da aynı msj. geldi. Aradım satış temsilcisi anahtarlık ruhsat kabı vs. Olduğunu söyledi geldiğinizde teslim alabilirsiniz dedi.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
haftaya servise gidecektim. onlar söylemezse ben darlayayim

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar herkese 2016 model 1.4 tsi otomatik prestij aracımvar bugun start stoo tusuna bastım araç çalışmadı herhangi bir arızadan vermedi  ancak aracı  çalıştıramadım basına böyle birde gelen varımı sorun sizce nedir

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;639253
Selamlar herkese 2016 model 1.4 tsi otomatik prestij aracımvar bugun start stoo tusuna bastım araç çalışmadı herhangi bir arızadan vermedi  ancak aracı  çalıştıramadım basına böyle birde gelen varımı sorun sizce nedir

sorunuzun cevabını bilmiyorum ama kullanma kılavuzunda bununla ilgili bilgi vardı, eğer sorun orada açıklandığı gibiyse tabii ki. anahtarın pili bitmis/azalmissa bu olabiliyor ve alternatif bir çalıştırma yöntemi vardı diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yok hocam  pili 4ay önce sıfır pili değişti öyle olsaydı anahtar algılanması derdi benimki  ilk çalıştırma olmadı  start stop tuşuna  basınca  çalışması lazımdı olmadı şimdiye  kadar kullandığım en sorunlu araç bu   hiç tavsi etmiyorum bu aracı parasının arabasıdeğil

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar bir arabanın garantisi nezaman başlar  biz nereden anlarız tescil tarihinden  trafiğe çıkış tarihinden mi  vs
 Nasıl anlarız

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
trafiğe çıkış tarihi geçerli , ruhsatta yazar .  sistemde hata olabiliyor bazen benim garanti bitti görünüyordu düzelttiler .