škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tecrübelerinizden faydalanabilir miyim...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tahsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli üyeler , 30- 36 bin civarı bayanın kullanacağı (tabi 185 cm benimde) otomatik , ikinci eli iyi, problemsiz araç önerilerinizi alabilir miyim?

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatikte problemsiz honda jazz ya da bagaj olsun dersen city bakardım ben olsam.
Jazzların içi fabia'dan da geniş bu arada.

Çevrimdışı tahsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;553173
Otomatikte problemsiz honda jazz ya da bagaj olsun dersen city bakardım ben olsam.
Jazzların içi fabia'dan da geniş bu arada.

Aynen bende sizin gibi düşünüyorum ama düzgün araba yok aradığım fiyata. Yinede en büyük favorim jazz

Alıntı yapılan: satli;553192
Önerim :) Satan Kişiyi tanımıyorum ama bu tarz bir araç bakarsanız hem güvenlik hemde kalitesi ortada  hemde TSI DSG

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayandan-cok-temiz-golf-f1-dsg-vites-sigara-icilmemis-250800314/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2007-model-volkswagen-golf-1.4-tsi-midline-otomatik-vites-247250123/detay
Güvenlik anlamında çok haklısınız ama 7-8 yaşındaki dsg ne kadar güvenilir , kafamda soru işareti kalıyor

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O senenin dsg lerinde simdikiler kadar sorun cikmadi. Bencede iyi bir tercih olabilir. Ceyrek altn gibi satmaya kalktigindada degr kaybetmez cok beklemez.

Çevrimdışı tahsin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;553280
O senenin dsg lerinde simdikiler kadar sorun cikmadi. Bencede iyi bir tercih olabilir. Ceyrek altn gibi satmaya kalktigindada degr kaybetmez cok beklemez.

O sene derken 2007 - 2008 modellerde mi problem yoktu.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2016, 18:06:37 Gönderen: tahsin »