škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sipariş hatası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
S.a abilerim 1.6 tdi dsg prestige aracı siparis vermiştim. Ancak bugün gittim son durumunu öğrenmek için pc den baktılar durumuna aracı sunroof lu istemisler :-) bnde fiyat farki ne olur dedim dediler 3 800. Ben otv ile aldığım için 2 500 e geliyo kabul ettim :-) Ama kötümü yaptım bilmiyorum :-(  ( bnde ilk başta sunroof lu istemiştim ama okuduğum yorumlar kafamı karıştırdı ) Aracınız üretimden çıkmış gemide gözüküyo ama motor no ve Şase no belli değil 10 güne belli olur dediler . Aracınız nisanın 2.ci veya 3.cü haftası elinizde olur ama kendinizi 3.cü haftaya ayarlayın dediler.  Acaba dedikleri tarihte araç elimde olurmu . Şimdiden teşekkür ederim :

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ferah bir aracınız olacak. Tıkırdarsa da sesini keserler. Ayrıca dışarıdan da çok şık duruyor. hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ederim. Cümlemiz icin de inss hayırlı sürüşler olur

Çevrimdışı mfuluat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de daha iyi olmuş. Açıkçası ben de ilk başlarda eklettirmeyi düşünmüyordum ama Özdil Bey'in de ifade ettiği gibi hem dışarıdan ayrı bir hava katıyor hem de araç içerisini ferahlatıyor. Şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun kardeşim, kazasız belasız güzel günlerde bin. Bu aslında hatadan ziyade nasibe dönmüş :) Cam tavan hem aracına değer katar hemde sana sunumu daha keyifli bir otomobil hissiyatı verir.
Tadını çikart.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynen abi nasibimizde varmış demek ki :-) çok sağolun sizde ınss

Alıntı yapılan: mfuluat;567744
Bence de daha iyi olmuş. Açıkçası ben de ilk başlarda eklettirmeyi düşünmüyordum ama Özdil Bey'in de ifade ettiği gibi hem dışarıdan ayrı bir hava katıyor hem de araç içerisini ferahlatıyor. Şimdiden hayırlı olsun.
Bende öyle düşünüyorum ama inş bi sorun çıkarmaz :-)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kısmetiniz böyleymiş demek ki :) Hayırlı uğurlu olsun. Yalnız üretimden çıkmış aracın şasi motor numarası bellidir ;) Nisan 2. veya 3. haftası gelecek olan araçta zaten gemide değildir :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin açınızdan güzel bi durum, en azından eksik yok fazla var ve gerçekten sunroof renk ne olursa olsun güzel bi hava katıyo. Ama diğer yandan bayi açısından utanılacak bi durum. Sipariş üzerine alinan sunroofsuz bi arabayı sunrooflu sipariş vermek nasıl bi hata anlayamıyorum.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;567795
Kısmetiniz böyleymiş demek ki :) Hayırlı uğurlu olsun. Yalnız üretimden çıkmış aracın şasi motor numarası bellidir ;) Nisan 2. veya 3. haftası gelecek olan araçta zaten gemide değildir :D

Ozman neden böyle bişey dediler ki bana onu anlamadım..

Alıntı yapılan: mcb951;567803
Sizin açınızdan güzel bi durum, en azından eksik yok fazla var ve gerçekten sunroof renk ne olursa olsun güzel bi hava katıyo. Ama diğer yandan bayi açısından utanılacak bi durum. Sipariş üzerine alinan sunroofsuz bi arabayı sunrooflu sipariş vermek nasıl bi hata anlayamıyorum.

Bence de ama güzel olmuş böyle olması :-)

Çevrimdışı mstalay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yunus Emre;567734
S.a abilerim 1.6 tdi dsg prestige aracı siparis vermiştim. Ancak bugün gittim son durumunu öğrenmek için pc den baktılar durumuna aracı sunroof lu istemisler :-) bnde fiyat farki ne olur dedim dediler 3 800. Ben otv ile aldığım için 2 500 e geliyo kabul ettim :-) Ama kötümü yaptım bilmiyorum :-(  ( bnde ilk başta sunroof lu istemiştim ama okuduğum yorumlar kafamı karıştırdı ) Aracınız üretimden çıkmış gemide gözüküyo ama motor no ve Şase no belli değil 10 güne belli olur dediler . Aracınız nisanın 2.ci veya 3.cü haftası elinizde olur ama kendinizi 3.cü haftaya ayarlayın dediler.  Acaba dedikleri tarihte araç elimde olurmu . Şimdiden teşekkür ederim :

Öncelikle hayırlı olsun , Allah kaza bela vermesin . Bence araç geldiğinde iyi ki sunroof lu gelmiş diyeceğinize eminim

Çevrimdışı mstalay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araca eklettiğiniz başka opsiyon var mı ? Birde ne kadarsa mal oldu bir arkadaşımda bu şekilde araba almayı planlıyor da .

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstalay;567821
Öncelikle hayırlı olsun , Allah kaza bela vermesin . Bence araç geldiğinde iyi ki sunroof lu gelmiş diyeceğinize eminim

Allah razı olsun sağolun sizde ınss.. sabırsızlıkla bekliyorum ama geçmiyo günler sanki :-)

Alıntı yapılan: mstalay;567822
Araca eklettiğiniz başka opsiyon var mı ? Birde ne kadarsa mal oldu bir arkadaşımda bu şekilde araba almayı planlıyor da .

Hayır başka opsiyon yok prestige paket içi bej. Sadece sunroof eklettik. 129.000 den 86 ya mal olur dediler pazarlık yaptık tabiki

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende sunroof almayacaktım ama aldım, iyiki de almışım diyorum şimdi[emoji6]

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xyphiks;568035
Bende sunroof almayacaktım ama aldım, iyiki de almışım diyorum şimdi[emoji6]

Bende öyle derim ınss :-) hocam yeri gelmişken sorayım ses falan yapıyo mu bir de yakıt tüketimi nasıl :)

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yunus Emre;568086
Bende öyle derim ınss :-) hocam yeri gelmişken sorayım ses falan yapıyo mu bir de yakıt tüketimi nasıl :)

Ses yapmıyor şu anda, 19 inçin ayrı bir havası var zaten. Yakıtta İstanbul Şehir içi 7 ile 8,5 arası seyrediyor.