škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb ten su sesi gelmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı biroloz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aynı derdim var, konunun çözümü ile ilgili bir gelişme oldu acaba..

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biroloz;593470
arkadaşlar aynı derdim var, konunun çözümü ile ilgili bir gelişme oldu acaba..

Birol kardesim foruma hosgeldin diyelim once tanisma bolumunden.

Soruna gelince ben sorun oldugunu dusunmuyorum, bendede var bu ses ilk calismada bi saniye falan oluyor devirdaim suyu cevirmeye basladiginda kesiliyor. Neticede mekanik bi pompa calisiyor, sulu sistemde illaki bi hava bosluguda var ve sistemin kendisi evdeki tesisat gibi dumduz degil bi dunya girinti cikinti genlesen genlesameyen parcalar var.

Çevrimdışı faocsu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de bu tatlı şırıltı sesi var. Yazın durmuştu. Havalar soğuyunca yine başladı. Çözüm nedir bilmiyorum. Hatta bu bir sorun mudur onu da bilmiyorum. Galiba bütün Superb III'lerde var.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Radyatörde hava var , benimde başıma geldi bir kere yazdım bu forumdada kaç kere.Arabayı burnu havada durcak sekilde yokuşta durdurup havasını alın bir kaç kez sürebilir

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ARaç yeni ama bir yerinden su kaçırdığı için de su şırıltısı sesi yapabilir. suyu eksilmiş mi hiç kontrol ettiniz mi? 1.6 dizellerin önceki nesli devirdaimden su kaçırıyor demişti bazı üyeler.

Çevrimdışı Winsome

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim aracımda 2015 Model 1.4 TSi ACT DSG aracım motor suyu eksiltiyor.servise götürdüm bulamadılar çözümü.. şuan hala serviste aracımız.daha önce başına gelen varmı :(

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı nakamura

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba aracim 1.4 tsi 150 act aralikta aldim bu aya kadar bende su likirti sesi yoktu fakat bendede basladi yanliz kilima kullnmaya basladiktan sonra olmya basladi servisten bilgi alan gidip gosteren yokmu acaba?

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ilk aldığımda bin km kadar kullandım daha sonrao ses gitti

Çevrimdışı UFUK ZERMAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba aracım 1500 km de bendede 3-4 gündür başladı bu su sesi herhangi bir çözüm bulan varmmı aranızda

sorunu çözebildinmi arkadaşım

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: icarus;593732
Radyatörde hava var , benimde başıma geldi bir kere yazdım bu forumdada kaç kere.Arabayı burnu havada durcak sekilde yokuşta durdurup havasını alın bir kaç kez sürebilir

Aynı durum bende de mevcut , motor soğukken duyuluyor fark ettim ciddiye almadım. Burada şimdi konusu tartışılıyorken siz bir çözüm sunmuşsunuz deneyen oldu mu acaba?

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese selam, şaka gibi ama aynı sorun 2 gün önce bende de başladı, servise gitmeyi pek istemiyorum, olur olmadık yerlerini boşa sökmesinler, inşallah büyük bir sorun yoktur. Aranızda kendiliğinden geçen veya uzun zamandır bu şekilde olan var mı?

Çevrimdışı nakamura

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben bununla ilgili servise gitmiştim biraz su eksiltmisti ve su sesi geliyordu ses kendiliginden gitmisti. Birdaha duymadim

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nakamura;638562
Ben bununla ilgili servise gitmiştim biraz su eksiltmisti ve su sesi geliyordu ses kendiliginden gitmisti. Birdaha duymadim

Servis herhangi bir şey yaptı mı peki? Yoksa tamamen kendiliğinden mi geçti?

Çevrimdışı nakamura

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Havasini aldilar su seviyesi normale dondu su sikirtisini birdaha hic duymadim arac 11 bin de 5 binde su sesi gelmeye basladi yaklasik 7 ay ses geldi kendi kesildi