škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

235/45 R18 Kış Lastiği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;543746
Gen 1 gdyearın bu sene çıkardığı test birincisi lastik[emoji106] Hayırlı olsun.17" sanırım lastikler.Yorumlarınızı bekliyoruz.

18 olsa gerek.. 17ler genelde 400 TL civarında.. 19lar çünkü 700 TLcivarında..

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;543649
Hankook hakkında bir yorum alamadım , yok mu acaba kullanan ?

Gecen 2 kış kırıkkalede -20 derece de olduğu zamanda Hankook kış lastiği kullandım. Kusursuzdu diyebilirim. Fazlasıyla kar ve buzda deneme ımkanım oldu,malum belediyecilik anlayışı burada pek olmadığı için. Kayma patinaj vs. Istesemde yapamadım :)

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadçaşlar son olarak 2 marka arasında kaldım.

Hankook 405 TL

Pirelli 535 TL 100 TL Hediye yakıt ve yarılma balon gibi durumlarda ücretsiz değişim veriyor.

Ücretsiz değişim benim hoşuma gitti çünkü superb 2 de bir kere balon yapmıştı.

Sizce hangisi mantıklı

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;544543
Arkadçaşlar son olarak 2 marka arasında kaldım.

Hankook 405 TL

Pirelli 535 TL 100 TL Hediye yakıt ve yarılma balon gibi durumlarda ücretsiz değişim veriyor.

Ücretsiz değişim benim hoşuma gitti çünkü superb 2 de bir kere balon yapmıştı.

Sizce hangisi mantıklı

Modelleri nedir?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;544545
Modelleri nedir?

Hankook w320
Pirelli sottozero seri 2 w240

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;544548
Hankook w320
Pirelli sottozero seri 2 w240

Pirelli aşağıdaki linkteki mi?

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Pirelli/Sottozero-Serie-II.htm

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hankook ile ilgili doğru düzgün bir test bulamadım açıkçası. Pirelli de güncel bir lastik değil, ama en azından testleri var. Sadece bu 2 lastikten birini alacağım diyorsanız ben olsam Pirelli'yi tercih ederdim.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;544554
Hankook ile ilgili doğru düzgün bir test bulamadım açıkçası. Pirelli de güncel bir lastik değil, ama en azından testleri var. Sadece bu 2 lastikten birini alacağım diyorsanız ben olsam Pirelli'yi tercih ederdim.

Hankook aşağıdaki linkteki

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Hankook/Winter-i-cept-evo2.htm

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kis lastigi degil ama 18 yazlik perf lastigi olarak Pirelli almistim adi sani var diye. Modeli tam hatirlamiyorum. Ama kullandigim en kotu lastikti. Sonrasinda gidip kumho ku39 aldim. Michelin ayarinda idi.

Kis lastigi nasildir bilmiyorum ama marka odagi her zaman ise yaramiyor

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hankook'un yeni çıkan bir modeli anladığım kadariyla. Bu bedenle bu modeli kullanan birinin yorumunu ya da direkt olarak karar verilebilecek sayıda lastik testini göremedim. Bence bu ikisi arasında Pirelli daha mantıklı.

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, 215/55 R17 ebadında kış lastiği alacağım. Petlas 280-TL, Michelin 360-TL fiyat verdi. Açıkçası piyasa fiyatlarına çok hakim değilim. Bu ebatlarda lastik için fiyat alan var mıdır acaba? Tavsiyeniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp06;545452
Arkadaşlar, 215/55 R17 ebadında kış lastiği alacağım. Petlas 280-TL, Michelin 360-TL fiyat verdi. Açıkçası piyasa fiyatlarına çok hakim değilim. Bu ebatlarda lastik için fiyat alan var mıdır acaba? Tavsiyeniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler...
Ayni ebatta nokian wr d4 lastiği aldım. Sivasta kar buz bastırdı. Karda birşey yok ama yollar özellikle sabah aksam saatlerinde buzlu dünden beri. Ben de trafiğin olmadığı yollarda 50 60 km hizlardeyken ani frenlemeler yaptım deneme amaçlı, kızaklama yapmadı, yol tutuşu oldukça tatmin edici. Esp falan da devreye girmedi, yol çizgisini bozmadı araç. Ama daha yuksek süratlerde ve daha çok kar ve buzda ne olur onu bilemiyorum.

Fiyatta 360tl idi.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş hafta başı Hankook winter i cept evo2 w320 235/45 R18 98V aldım. Fiyatı 435 TL/Adet. Dünde Safranbolu ya gittim ve bolu tünelden sonra baya kar vardı. Hatta samsun yolunda tırların kayması sonucu 1 saat beklemek zorunda kaldık ve ben hiçbir sıkıntı çekmedim lastiklerle ilgili. Almayı düşünen arkadaşlar olursa bilgi amaçlı paylaşıyorum.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende iki yildir Goodyear ug8 kullaniyorum karda baya iyi tutunuyor buza pek yakalanmadim yada hissetmedim fazla. Yazilanlardan anladigim kadarıyla hankook continental ve goodyear agir basiyor