škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb paspas tavsiye

Leca · 99 · 20745

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;602124
Serviste satılıyor. 40 liraya aldım. Tamda oraya uyumlu tavsiye ederim. Çocuklara oraya basmayın demekten kurtuldum

Teşekkür ederim bende nette aramistim bulamadim

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Önceki mesajımda da belirttiğim gibi internetten L.Locker marka 3D havuzlu paspas almış ve memnun kalmamıştım. Geçen hafta servis bakımına gittiğimde 220 TL ye ön arka paspas takımı ve şaft tüneli koruyucu aldım. Duruşu ve kalitesi internette satılan paspas takımlarına göre oldukça farklı. Bu arada belki işinize yarar diye söylüyorum ön ve arka paspaslar ayrı ayrı satılıyormuş. 90TL ön paspaslar, 90 TL arka paspaslar ve 40TL şaft tüneli koruyucu. Almamış olan ve araştıran arkadaşlara tavsiyem kesinlikle servisten orijinal paspasları almalarıdır.

Çevrimdışı cetindogu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ondokuzon;602199
Önceki mesajımda da belirttiğim gibi internetten L.Locker marka 3D havuzlu paspas almış ve memnun kalmamıştım. Geçen hafta servis bakımına gittiğimde 220 TL ye ön arka paspas takımı ve şaft tüneli koruyucu aldım. Duruşu ve kalitesi internette satılan paspas takımlarına göre oldukça farklı. Bu arada belki işinize yarar diye söylüyorum ön ve arka paspaslar ayrı ayrı satılıyormuş. 90TL ön paspaslar, 90 TL arka paspaslar ve 40TL şaft tüneli koruyucu. Almamış olan ve araştıran arkadaşlara tavsiyem kesinlikle servisten orijinal paspasları almalarıdır.

23.12.2016 da, Ankara AND Skoda Yetkili servisinden orjinal kauçuk paspas aldım, 4 paspas + şaft üzeri orta kısım toplam 235TL ye aldım. pazarlık yapmıyolar.  Halı paspaslar kışın bi halta yaramaz. kauçuk paspas kış için şart diyebilirim. halı paspasları kaldırdıö ikisi birlikte takılmıyor. Yazın kullanabilirim.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki aracım astrada halı paspası yaz kış 3 yıl kullandım. hiç bir şey olmadı. Passatta kauçuk paspas kullandım 2.yılında gaz pedalının önünden delindi. Superb de yine halı paspasa devam.

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13368]salihank[/MENTION]
Iyi gunler. Paspasi n11 de hangi saticidan aldiniz veya ne marka. Teşekkürler
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 15:00:48 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben orjinal paspasları servisden 140tl aldım takımını aracımın bakımı olmamasına rahmen önden gelen sesden gittim arac servise girdiği için servis görevlisi bana indirim yaptı hani 5-5-5 diye telefonda geri bildirim veriyoruz yaa ondan iyi vermemi rica etti bende indirimli aksesusar aldım %30 bilginiz olsun çok iyi oldu orjinalleri

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Orijinal paspas ve saft tüneli koruyucu toplam 170 TL sözde forum sponsoruna mesaj attım ama zahmet edip cevap vermediler iki tane mesajada paspaslar çok kaliteli yumuşak kauçuk sert bi malzemesi yok
http://hizliresim.com/8PRA7W

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim paspas da orjinal. Cok guzel oturuyor kaucugu da cok güzel. Ancak on sofor tarafindaki paspasin pedallarinin bulundugu kısım acik oldugu icin tozlaniyor orasi. O yuzden paspas ariyorum. Ön iki taraf tam kapansin istiyorum. Arkalar iyi zaten. Saft ustunu de aldim ayrica. Orjinal paspasta On tarafta sofor tarafinda pedal kismi yolcu tarafinda da ust kisim acikta kaliyor. Alip memnun kalanlar nerden kimden aldiklarini belirtilerse sevinirim.

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergenc23;605819
Benim paspas da orjinal. Cok guzel oturuyor kaucugu da cok güzel. Ancak on sofor tarafindaki paspasin pedallarinin bulundugu kısım acik oldugu icin tozlaniyor orasi. O yuzden paspas ariyorum. Ön iki taraf tam kapansin istiyorum. Arkalar iyi zaten. Saft ustunu de aldim ayrica. Orjinal paspasta On tarafta sofor tarafinda pedal kismi yolcu tarafinda da ust kisim acikta kaliyor. Alip memnun kalanlar nerden kimden aldiklarini belirtilerse sevinirim.

Skoda ade den aldımda bende yolcu tarafında sorun yok sadece sürücü tarafı biraz üst kısmı açık orayada çözüm bulunur paspas almaya gerek yok 10 cm lik bi acıklık için paspas almam ben şahsen