škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Emisyon skandalı hakkınnda bilgi.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YUSUFNAKKAS

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar WV. de yaşanan emisyon skandalını duymayan kalmamıştır. Bu yüzden Süperb 3 araç sipariş vermiştim iptal ettirmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı, ayrıca DSG şanjıman çok arıza veriyor denildi. Bu hususta bilgilendirme yaparmısını.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ve aleykümselam...

sizin alacağınız arabaya ne etkisi olacak ki sipariş iptali düşündünüz?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YUSUFNAKKAS;538630
Arkadaşlar WV. de yaşanan emisyon skandalını duymayan kalmamıştır. Bu yüzden Süperb 3 araç sipariş vermiştim iptal ettirmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı, ayrıca DSG şanjıman çok arıza veriyor denildi. Bu hususta bilgilendirme yaparmısını.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29592

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazılarına hayat çok güzel. Hiç çaba sarf etmeyeyim, emek harcamayayım, armut piş ağzıma düş; zaten forum da nedir ki? Forumun tek amacı benim sorularıma cevap verilmesidir, zaten burada kalıcı da değilim, bir bakıp çıkacağım. Hele bir cevap verin sorularıma, ama çok da vakit kaybedemem, bu nedenle hemen yanıt verin; zaten her ne kadar sorduğum sorular defalarca soruldu, açtığım konu defalarca tartışıldı, sorulara cevap verildi ise de benim okuyacak zamanım yok...

Konu kilit...

Düzeltme: Üye kendini tanışma bölümünde tanıttığı için konu tekrar açılmıştır...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...