škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni kasa süperb 1.6tdi dsg hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 b7 1.6tdi passatımız var satıp. yeni kasa süperb 1.6 tdi dsg Prestige almayı düşünüyoruz. tavsiyeleriniz nelerdir  dsg sanzıman sıkıntı yaratır mı değerli yorumlarınızı bekliyorum. saygılarımla

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DSG piyango işi. kimine vuruyor kimine vurmuyor. ama adaptif hız sabitleyici ile alacaksanız dsgli alın.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;538342
DSG piyango işi. kimine vuruyor kimine vurmuyor. ama adaptif hız sabitleyici ile alacaksanız dsgli alın.

vwdeki gibi skodada varmı iyi niyet garantisi. adaptif hız sabitleyici fiyatı nedir
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2015, 12:11:08 Gönderen: ali729 »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;538343
vwdeki gibi skodada varmı iyi niyet garantisi. adaptif hız sabitleyici fiyatı nedir
Skoda'da da var; ancak her durumda uygulanacak diye bir şey yok tabii. ACC opsiyon fiyatı 1.500-TL civarıydı sanırım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;538343

Ben vw dünyasına yeniyim. kardeşime mart ayında bir seat leon fr aldık manuel. ağustos sonuna da kendime superb III 1.4 act prestij manuel aldım. adaptif hız sabitleyicinin normal hız sabitleyiciden farkı önündeki radarı ile şeridinde daha yavaş giden bir aracı tespit edince onun hızına kadar kendi frenleyip hızını düşürüyor. eğer aracında dsg de olursa vitesi ufaltabileceği için dur kalk bile yapabiliyor. bir de acc ile misal yokuş aşağı inerken klasik hız sabitleyicilerde araç ayarlanan hızın üstüne çıkıyordu, acc hızınızı sabit tutmak için fren yapıyor. bence para vermeye değer çünkü çok güzel çalışıyor. front asist ile birleşip güvenliğinizi arttırıyor. gece benden önce önümde giden motorsikleti fark edip yavaşlamıştı. ayrıca önünüzde yavaş giden bir trafik de olsa hırslanıp sol şeride çıkma ihtiyacı duymuyorsunuz. 110dan 70 e düşüyor misal önünüzdeki hızlandıkça tekrar hızlanıyor. ben aracı alırken dsg henüz gelmemişti ve ilk liste fiyatından aldım aracımı. dsgyi beklesem 5000 tl zam görecekti araç. bir de dsgye 10000 tl istiyorlar. doğrusu 15000 tl daha fazla vermek istemedim.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Peki bu araçların ikinci eli nasıldır? Elden çıkarması kolay mıdır? Değer kaybı çok oluyor mu?

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;538617
Peki bu araçların ikinci eli nasıldır? Elden çıkarması kolay mıdır? Değer kaybı çok oluyor mu?

Aleykümselam

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;538618
Aleykümselam

Selamünaleyküm.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2015, 12:48:28 Gönderen: namre3kutuk »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;538673
Selamünaleyküm.

Üyemiz kendini Tanışma bölümünde tanıtmıştır arkadaşlar...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Forum kurallarında yazıyormuş ama görmemiştim, kusura bakmayın.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;538685
Forum kurallarında yazıyormuş ama görmemiştim, kusura bakmayın.

Problem değil esas yanlış anlaşıldıysam siz kusura bakmayın son zamanlarda foruma üye olup kendilerini tanıtmadan birkaç mesaj atıp kaybolan çok üye oldu sizinkide bu yoğunluğa gelince tepki verdim tekrar kusura bakmayın