škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfırdan şu ana kadar kaç km yaptığımızı nasıl öğreneceğiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ya arkadaşlar kullanma klavuzunu çok okuma fırsatım olmadı. Bir türlü aracın şu an kaç kilometrede olduğunu öğrenemiyorum. Superb III-style alalı 1 ay oldu. Trip var sağ alt köşede o sıfırlanabiliyor. "Uzun süreli" km sıfırlandı demek ki bu değil. "Başlangıçtan itibaren" ve "yakıt aldıktan sonra" var.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun süreli dediği başlangıçtan bu yana yaptığınız km dir. Yakıt aldıktan sonra soylemeye gerek yok zaten. Başlangıçtan itibaren  dedıgı ıse arabayla bir yere gittiniz. Sonra durdunuz ıkı saat içinde tekrar harekete geçerseniz  daha önce  gittiğinizın üstüne eklenir. Eğer  2 saatten fazla duraksadıysanız bu bölüm sıfırlanır ve sıfırdan km hesaplamaya başlar..

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
:) depraja basmadan kontaga bi defa basarsan gosterge panelinde altta solda aracin kac km yol gittigini yazar. Calistigi surece onu goremezsin iyi gunler

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
"uzun süreli" demek bayiden sıfır aldıktan sonraki yapılan katedilen km değil. Çünkü onu sıfırlayabiliyorsun. Ben sıfırladığım için orada şu an 83.6km yazıyor. "abeyy"in dediğini arabaya bindiğinde debriyaja basmadan start düğmesine basınca ekranda soldaki yazan değer. Solda 983 km yazıyor. sağda trip: 83.6 km. Teşekkürler "Abeyy"

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;534384
"uzun süreli" demek bayiden sıfır aldıktan sonraki yapılan katedilen km değil. Çünkü onu sıfırlayabiliyorsun. Ben sıfırladığım için orada şu an 83.6km yazıyor. "abeyy"in dediğini arabaya bindiğinde debriyaja basmadan start düğmesine basınca ekranda soldaki yazan değer. Solda 983 km yazıyor. sağda trip: 83.6 km. Teşekkürler "Abeyy"

İyi de maxı dot ekranın sol alt köşesinde arabanın ılk alındıktan sonra yaptığı total km yazıyor zaten. Debrıyaja basıp arabayı çalıştırsanız da yazıyor. Ben sadece dıger konuda da bilgi verdım sıze.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cruse controlu ileri it devre disi birak , bilgi ekraninin sol altinda kac km oldugu yazar

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet. ACC veya Cruise control devre dışı bırakınca da sol altta yazıyor. teşekkürler arkadaşlar. Ben de sürekli ortada duruyordu. O yüzden göremiyormuşum :)