škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dahada zam gelirmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Referee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
En iyi araba hazır araba dır, para verip fiyatı belli olmayan bir arabayı beklemek hiç mantıklı değil bence hazır olanı tercih edin.Zam konusunda şöyle bir şey söyleyebilirim şu an aldığınız fiyata min %3 max %6 ekleyin ödeyecek gücünüz varsa bekleyin

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;533147
şöyle bir durumda ne yapardınız?

- İstediğim özellikteki araç 45. hafta (2-8 kasım) arası geliyor.
- Ekim başında gelecek olan bir araç var. Dış rengi istediğim gibi değil, adaptif hız sabitleyici yok, istemediğim iki ekstra donanım var.

Fiyat her ikisinde çok yakın.
- Ekim başında geleni alırsam istemediğim bir araç olacak ama zam olursa (ki muhtemel) etkilenmem. (Olmazsa da vicdan azabı :( :( )
- Kasım başında (seçim haftası :( ) geleni alırsam tam istediğim gibi bir araç olacak ama zamlardan ve kurdan etkilenirim. Fiyat düşündüğümden fazla olursa siparişi iptal etme durumum bile olabilir.

Karar vermek için yorumlarınızı bekliyorum.

gönlünden geçeni al sonra sürekli ızdırapta olursun..

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni kasa superb te ACC olmaması çok büyük eksiklik olur ACC olmayan aracı almayın çok pişman olursunuz ACC devrimi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kredini biraz daha arttır istediğini al. sonra benim gibi lava mavisi superb hayali kurma :) şeker beyazı da kötü değil belki 5 sene elimde tutacağım aracı bej döşeme ve lava mavisi almak isterdim. arka camda silecek de olsa iyi olurdu vs vs. hep aklınızda kalmasın. ama zaten maddi imkanların sınırındayım diyorsanız stoktaki fiyatı belli araca yönelmek MANTIK işi. GÖNLÜN başka şey söylese de :)

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;533165
Yeni kasa superb te ACC olmaması çok büyük eksiklik olur ACC olmayan aracı almayın çok pişman olursunuz ACC devrimi

+1

ACC özelliğini prestige pakete neden koymamışlar anlamış değilim. Halbuki ballandıra ballandıra anlatabilirlerdi. İlginç olmuş. :wax:

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;533167
Kredini biraz daha arttır istediğini al. sonra benim gibi lava mavisi superb hayali kurma :) şeker beyazı da kötü değil belki 5 sene elimde tutacağım aracı bej döşeme ve lava mavisi almak isterdim. arka camda silecek de olsa iyi olurdu vs vs. hep aklınızda kalmasın. ama zaten maddi imkanların sınırındayım diyorsanız stoktaki fiyatı belli araca yönelmek MANTIK işi. GÖNLÜN başka şey söylese de :)

+1

- Nasipse 5 seneden fazla kullanmak istiyorum.
- Business gri + bej döşeme sipariş ettim ki bu araçta süper durduğunu hem autosho fuarında hem de bayide gördüm.
- Adaptif hız sabitleme DSG ile mükemmel olur. Sonradan da takılamıyor muş.

100 bin TL üzeri para verince konfor isteği ve arzular daha da artıyor doğrusu. Sanırım abartılı bir yükseliş olmazsa siparişimi alacağım.

:)
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2015, 16:43:45 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence yeterince konforlu bir araç sunuyor superb. 19 inç jantlara rağmen. Açıkçası dsgden korktuğumdan ve 10000 tl fark istemelerinden dolayı beklemedim ama araç dsgli olursa daha da harika olacaktır.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;533331
bence yeterince konforlu bir araç sunuyor superb. 19 inç jantlara rağmen. Açıkçası dsgden korktuğumdan ve 10000 tl fark istemelerinden dolayı beklemedim ama araç dsgli olursa daha da harika olacaktır.

Bence de trafiğin İstanbul gibi kaos olmadığı yerlerde otomatik pek gerekli değil. Hatta Avrupalıların genellikle manuel kullandıklarını duymuştum bir arkadaşımdan.

Gel gör ki İstanbul trafiğinde otomatik vites kullanmak bence lüks değil ihtiyaç. Dizel mi benzinli mi diye düşündüm ama manuel mi otomatik mi diye düşünmedim doğrusu? :)

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;533351
Bence de trafiğin İstanbul gibi kaos olmadığı yerlerde otomatik pek gerekli değil. Hatta Avrupalıların genellikle manuel kullandıklarını duymuştum bir arkadaşımdan.

Gel gör ki İstanbul trafiğinde otomatik vites kullanmak bence lüks değil ihtiyaç. Dizel mi benzinli mi diye düşündüm ama manuel mi otomatik mi diye düşünmedim doğrusu? :)

Avrupada manuel araç bulmak zor.. Genelde otomatiktir..