škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fiyatlar güncellendi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yalcinftt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Euro düşmesi durumunda fiyatlarda inme olurmu size gore

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yalcinftt;529975
Euro düşmesi durumunda fiyatlarda inme olurmu size gore[/
 EURO DÜŞMESİ DURUMUNDA FİYATIN DÜŞMESİ GİBİ Bİ DURUMUN OLUCAGINI ZANNETMİYORUM  KEŞKE DÜŞÜŞ OLSA AMA MALESEF .....

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar yine yükseldi.. yeni fiyatlar açıklandı..
1.4 TSI DSG 109.900 oldu.. DSGsiz prestige 99.900.. 10bin TL DSGYe geldi..

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7-8 bin tl denmişti dsg için. 10000 tl fark koymuşlar. zaten gönülsüzdüm. bu kadar farkı görünce iyi ki de beklememişim diyorum.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
10 bin tl dgs farkı çok fazla  bir de 5000 tl kur farkı geldi
Kısacası ben dgs manuel arasında çok gidip gelmiştim... eğer 20 gün önce almasaydım  toplamda 15 000 tl fark ödeyecektim....  I love you manuel  ı love you e manuel.....

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;532215
10 bin tl dgs farkı çok fazla bir de 5000 tl kur farkı geldi
Kısacası ben dgs manuel arasında çok gidip gelmiştim... eğer 20 gün önce almasaydım toplamda 15 000 tl fark ödeyecektim.... I love you manuel ı love you e manuel.....

Bence de fiyat yönünden sizin araç çok mantıklı oldu ve bir ayda değer kazandı.

Şahsen ben konforun dibine vurmak için aldığım D sınıfı arabayı manuel almak istemedim ve mecburen bekledim. (İstanbul'da ana yollarda veya karşıya geçerken sol ayağımın uyuştuğunu bilirim. :D)

Zamdan 5 bin geldi. DSG 7 bin olur diyordum 10 bin oldu, 3 bin de buradan geldi. Sonuç olarak beklediğim fiyattan 8 bin lira daha fazlasıyla karşı karşıyayım. Sonraki zamları da daha bilmiyoruz. :D

Biz de bu alma hevesi oldukça daha çok zam gelir. :):dede:

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;532232

Şahsen ben konforun dibine vurmak için aldığım D sınıfı arabayı manuel almak istemedim ve mecburen bekledim. (İstanbul'da ana yollarda veya karşıya geçerken sol ayağımın uyuştuğunu bilirim. :D)

Zamdan 5 bin geldi. DSG 7 bin olur diyordum 10 bin oldu, 3 bin de buradan geldi. Sonuç olarak beklediğim fiyattan 8 bin lira daha fazlasıyla karşı karşıyayım. Sonraki zamları da daha bilmiyoruz. :D

Kesinlikle..
:ok:

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;532232

İstanbulda olsam dsgli için beklerdim herhalde çünkü front asist ve acc ile dsg bir arada olunca araç otomatik dur kalk da yapıyor, benim bu civarda tek gördüğüm dur kalk yılda 2-3 defa izmirde denk gelirsem oluyor.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;532264
İstanbulda olsam dsgli için beklerdim herhalde çünkü front asist ve acc ile dsg bir arada olunca araç otomatik dur kalk da yapıyor, benim bu civarda tek gördüğüm dur kalk yılda 2-3 defa izmirde denk gelirsem oluyor.

Valla iş nedeniyle istanbula mecburuz, yoksa hiç bir yönden yaşanacak şehir değil. :) Yılda birkaç gün tatil için iyi olur ama.

Her açıdan istanbulda yaşaması maliyet, araba alırken bile böyle maliyetler çıkıyor işte.