škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fiyatlar güncellendi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba

Merakla beklenen güncelleme yapıldı

1.4 tsı 99 000 tl oldu

Böylelikle arabayı iki hafta önce alarak sunroof  19 inc Sirius jant ve ACC yi bedava almış olduk ben bu donanımlar ile indirimli 99 bine almıştım

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araçlara 3,5 - 4 bin TL civarı zam gelmiş. Fiili kur artışını fiyatlara yansıtması yönüyle Skoda Türkiye'ye söyleyecek bir şey yok.

7 Haziran sonrasında belirsizlik nedeniyle kur artışı olacağı gün gibi aşikardı. D sınıfı araçta en çok tercih edilen dsg versiyonu (en azından TSI+DSG) Türkiye'ye getirebilirdi. Ya da (bilmiyorum mümkün mü ama) aracın parasını sipariş anında alıp teslimatını sonradan yapma yoluna gidilebilirdi. :dede:

Netice olarak önceki fiyatlar için bile bütçeyi sonuna kadar zorlarken zam sonrasında arabaya bu kadar para vermeyi mantığıma anlatamıyorum. İlerde ne olur bilemem ama bu hayal bir başka bahara kaldı sanırım. Kurun düşmesini ve bunun fiyatlara yansımasını ümit ediyorum. Belki bu da bir hayaldir. :)
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2015, 11:10:48 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Insignia 1.6 cdti cosmo manuel 106 bin, otomatik 112 bin. Ustelil simdi siparis verirseniz sabit fiyat garantisi var.

8 inch lik ekrani hayalet gostergeleri 136 hp 320 nm lik torku ile tercih sebebi olabilir

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kurlardaki düşmelerde de keşke bu kadar sevimli olsalar :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;529453
Insignia 1.6 cdti cosmo manuel 106 bin, otomatik 112 bin. Ustelil simdi siparis verirseniz sabit fiyat garantisi var.

8 inch lik ekrani hayalet gostergeleri 136 hp 320 nm lik torku ile tercih sebebi olabilir

Otomatik olanı için 103000 tl fiyat aldım. kasım teslim sabit fiyat.
 ama nakitim yetmiyor kredi almaya kalkınca ortalık toz duman. oranlar 1.20 aylık olmuş. bir de daha şasi no veremediğimiz için taşıt kredisi çıkmıyor. ortalığın durulmasını beklemek gerekecek. elimdeki aracı satılığa koyacaktım. kararsız kaldım.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

DSG versiyon Türkiye'ye gelince bayilerle bir konuşacağım. Superb'e içim ısındı doğrusu.

Bir çıkış yolu bulamazsam yıl sonu avantajını da kaçırmadan diğerlerine yöneleyim diyorum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu sıralar alım yapmak bence doğru değil. Ekonominin rayına oturmasını beklemekte fayda var

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç Türkiye piyasasina geleli 1 ay olmadi, ustune active versiyonu henuz daha ulkeye getirilmedi ve fiyatlar 2.700 tl gibi ciddi bir miktar artti. Dolarin 3 u gecmesi beklenirken bu arabanin active versiyonu ulkeye gelmeden 73 bin tl olur demekki, active versiyonunun bir kac opsiyonla ozel siparisini verdim. Fakat arac elime gecmeden bir artis daha olursa superbin tum cazibesi ortadan kalkar.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçlar Euro ile geliyor...Euro artışının fiyatlara yansımamasını düşünmek,

yağmurlu havada ıslanmam demek gibi... yanlış mıyım?

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Benim aklım kayıyor buna ama babam illede Superb diyor. Şu fiyatlar karşılığı sunduğu özelliklerle son derece mantıklı Insignia, hem şanzıman elimizde patlar mı derdi de yok :P

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb cazibesini yitirmez. Benzer zamlar rakiplerine de geliyor cubku

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ic genislik ve yeni kasa artisi var superbin.

Insignia artik bu kasada sona yaklasti ama olgunluk cagindaki araclar da guzel secenekler oluyor bence.

Şu kesin ki arac alma arefesinde olanlarin isi zor. Zamlari henuz farketmemis 2.el piyasasindan bi arac secilip kolaya kacilabilir.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Insignia bayi çalışanının dediğine göre 2017'de yenileniyormuş

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evt insignia kasa degistircek. Makyajli Siperb-2 alanlarin hatasina dusmemek gerek. Bir iki sene sonra yepyeni araciniz eski kasa muamelesi gorecek.