škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Fiyat Listesi

emrtkn · 223 · 62524

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;533815
pompa hesabına göre 7.9 litre ile ilk depoyu bitirdik. kmyi yanlış hatırlamıyorsam tabii.
Arac benzinlimi?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araç benzinli evet.
 yalnız 1 depo ile 890 km yapmışız.
 yukarıdaki verileri düzeltelim.
 aydın yolculuğu öncesi 32 km ortalama hız ile 8.5 yakarken Aydın yolculuğu dönüşü 890km de fullemişim. bu da ortalama 7.5 lt yapıyor pompa hesabına göre. aydın dönüşü uzun süreli tüketim de 7.5 lt diyordu.
 benim asıl göz önüne alacağım tüketim 8.5 lt lik şehir içi tüketim. 1.6 115bg astra h aracım da ilk 5000kmde 8.6 lt tüketmişti. 7000kmye geldiğimizde 8.2 litreye düşmüştü. 1290kglık bir araç için fazlaydı. superb 1395kg ağırlığına göre daha başarılı.
 km ilerledikçe değerler oturacaktır.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: rumiexile;533841
http://www.skoda.com.tr/models/yeni-superb/fiyat-listesi

Dsgli fiyatlarımız hayırlı olsun

1.4 TSİ prestij 110
1.6 TDİ prestij 120

keşke 7-dsg yerine 6-dsg koysaydı, 125'e satsaydı :ban:

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;533841
http://www.skoda.com.tr/models/yeni-superb/fiyat-listesi

Dsgli fiyatlarımız hayırlı olsun

1.4 TSİ prestij 110
1.6 TDİ prestij 120

bir çok fonksiyon otomatikleşmiş iken insan vites de otomatik olsun istiyor am bu fiyatlarla değil. manuel almakla iyi etmişim.:gaz:

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kur arttı, ekonomide sıkıntı var, vergiler yüksek; tamam bunların hepsini anladık da, bu otomatik vitese 10 bin TL istemek de neyin nesi, dizel ile benzinli arsındaki bu uçuk fiyat farkı da neyin nesi? Bir Allah'ın kulu da çıksın bunu izah etsin biz de tamam diyelim...

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;533848
Kur arttı, ekonomide sıkıntı var, vergiler yüksek; tamam bunların hepsini anladık da, bu otomatik vitese 10 bin TL istemek de neyin nesi, dizel ile benzinli arsındaki bu uçuk fiyat farkı da neyin nesi? Bir Allah'ın kulu da çıksın bunu izah etsin biz de tamam diyelim...

Bence skoda markasını artık vw'ye yakın görmeye başladılar. VW'de izledikleri satış, fiyat, stok vb. politikayı izlemeye başladılar.

Talep sayesinde de gördüğüm kadarıyla bunda başarılılar.

Global olarak VAG grubu da Skoda markasını yükseltiyor.

Çevrimdışı SpeCTRuM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda sitesinde hiçbir bilgi yok.
Prestige donanımda;

ACC dahil mi, değil mi? (burdan öğrendim, değilmiş)
DCC dahil mi, değil mi?
Şerit takip dahil mi? (burdan öğrendim, değilmiş)

Bunların fiyatı nedir? Yok listede.

Sunroof var bir tek.

En üst donanımda ACC ve Şerit Takip Sistemi'nin olmaması zaten ayrı saçmalık.

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Opsiyon listesi bayilerde ben daha önce paylaşmıştım. Şu anda gelen çoğu araçda acc ve  elektrikli bagaj opsiyonu ile geliyor

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Samsun bayisindeydim business gri ve metal gri style paketli iki Superb vardı. Opsiyonları oluştururken colombusta siparişte sorun çıktığını 2016 model araçlarda colombusun siparişle geleceği şimdi ise gelmediğini söylediler. Laurin klement donanımı da sordum çok lüks donanım ama özel siparişle bile gelmeyecek dendi. Ankara'ya dönünce colombusu orayada soracağım siparişle gelmezse aracı almayı erteleyeceğim yada başka markaya döneceğim. Nasıl iş bu çocuk oyuncağı gibi. Colombus gelmiyorsa fiyat listesinden çıkarın bizde gelmiyor diyelim listede olan şeyi getirmemek Nasıl mantık

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam columbus opsiyonunda şöyle bir durum oluşuyor. Navigasyon haritasının ülkemiz tarafından incelenip kontrolü yapıldıktan sonra satış oluyor. İlk gelen passatlarda da aynı durım vardı. 3-4ay sonra alındı. Ama octaviada sadece sd kartı vermemişlerdi. Sanırım bunlarda direk hdd olduğu için beklemeye alıyorlar.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;534462
Hocam columbus opsiyonunda şöyle bir durum oluşuyor. Navigasyon haritasının ülkemiz tarafından incelenip kontrolü yapıldıktan sonra satış oluyor. İlk gelen passatlarda da aynı durım vardı. 3-4ay sonra alındı. Ama octaviada sadece sd kartı vermemişlerdi. Sanırım bunlarda direk hdd olduğu için beklemeye alıyorlar.

Evet biliyorum gümrükte araçlar bir süre bekliyor harita onayına kadar ama bana bunu söylemediler bir sorun çıktı o yüzden 2016 modelde gelecek dendi harita deseydi beklerim diyecektim. Telefonumu aldılar ekimde sizi arayalım kotamız dolmadığı için indirimde yaparız sipariş 8-10 haftada gelir dediler. Octavia ma 35 bine kadar verebileceklerini söylediler bende 35-36 arası düşünüyordum satmayı colombusu hallederlerse siparişi vereceğim. Forumda bir arkadaş arka cam sileceği almak istemişti başka birinin siparişi onaylanmadığı için sizede gelmez alamazsınız demişlerdi. O zaman bu opsiyon listeleri neden var madem gelmeyecek mantığını çözemedim