škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Fiyat Listesi

emrtkn · 223 · 62528

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2015 yılındayız ülkenin başıboş , dolar euro kurları belli. Dizel otomatik full denilebilecek ve vw gruba ait bir markanın en üst segment aracı için 115 gayet normal. 90 a versinlerde heryer superbmi kaynasın iyice ele ayağamı düşsün. Skoda marka imajını yükseltmek istiyosa en azından üst segment araçlarda kullanıcı kitlesini biraz daha üst sınıfa taşımak zorunda.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
B8 PAssat la Superb-3 arasında aynı donanım ve motor tercihinde ciddi fiyat farkı var.

Full donanımda TSI ACT için fark 13.500TL, TDI için 11.800TL
Comfortline seviyesinde farak ACT TSI için 9300 TL, TDI için 7900TL

Donanım odaklo biri olarak açıkçası ben Sperb yi tercih ederdim. Çünkü üzerine ciddi miktarda para cebimde kalırdı.

Hele ki bir comfortline Passat alacağıma kesinlikle bir üst paket Superb alırdım. Comfort passat lar o kadar boş ki, hele halojen ön aydınlatma grubu o kdr çirkin ki aracın tüm güzelliği şıklığını çalıyor. Cebimden o kadar para çıkmışken bi zahmet aracımda led ve xenon olsun

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
B8 PAssat la Superb-3 arasında aynı donanım ve motor tercihinde ciddi fiyat farkı var.

Full donanımda TSI ACT için fark 13.500TL, TDI için 11.800TL
Comfortline seviyesinde farak ACT TSI için 9300 TL, TDI için 7900TL

Donanım odaklo biri olarak açıkçası ben Sperb yi tercih ederdim. Çünkü üzerine ciddi miktarda para cebimde kalırdı.

Hele ki bir comfortline Passat alacağıma kesinlikle bir üst paket Superb alırdım. Comfort passat lar o kadar boş ki, hele halojen ön aydınlatma grubu o kdr çirkin ki aracın tüm güzelliği şıklığını çalıyor. Cebimden o kadar para çıkmışken bi zahmet aracımda led ve xenon olsun

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatlar bayağı tuzlu olmuş ama euro ve vergilerin bu kadar yüksek olduğu bir dönemde beklenen olmuş hayırlısı olsun

Çevrimdışı kursattekin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Prestigede elegance donanima ek olarak fazladan birseyler sunulacak mi acaba?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar en düşük donanım paketi olan aynı zamanda da en düşük fiyatlı olan 1.4 tsi 125 ps olan süperb hemen hemen octinin fulune yakındır bence de süper fiyat.68 bin tlye d sınıfı kaliteli bir araç alıyorsunuz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kursattekin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O zaman kim octi alacak? Octiyi fulle, daha fazla ode ve daha azina sahip ol.:wax:

Alıntı yapılan: fenomen;525099
Arkadaşlar en düşük donanım paketi olan aynı zamanda da en düşük fiyatlı olan 1.4 tsi 125 ps olan süperb hemen hemen octinin fulune yakındır bence de süper fiyat.68 bin tlye d sınıfı kaliteli bir araç alıyorsunuz.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha küçük bir araç isteyen Octi alır, bomboş bir Superb e binmektense daha dolu bir araca binek isteyen Octi alır, illa TDI diyen ama bütçesi Subeprb e yetmeyen Octi alır.

Bana göre Superb yine Passat a karşı fiyat avantajını korumuş. İyi de olmuş. Ha bu araç niye 100120bin aralığında olmuş diyenler, Skoda yı değil güzelim ülkemin vergi sistemini suçlasın.

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu fiyatlar su an icin gayet makul özellikle Passat ile kıyaslanırsa. Sadece DSG seçeneğinin az olması sıkıntı su an icin. Oda Eylül ayinda DSG sanzumanlar daha fazla versiyon icin gelicekmis. Özellikle 120 bg DSG geldiği taktirde su an 106 olan fiyat 113 bin gibi bir fiyat cikiyor ki Passat ayni versiyon aracı 130 bin başlıyor. Süperb en dolu hale getirseniz artık full ötesi bir hale anca o zaman 130 eder ki Passat karsi ciddi avantaj bu.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Sene olmuş 2015, en full donanımda bile halen navigasyon yok.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kursattekin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Prestige donanimda deri koltuk ve 18' jant dahilmis.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Oğuşlarla konuştum, opsiyon listesi ve fiyatları belli değil dedi. Ben en çok columbus gelecek mi diye merak ediyordum. Şu anda inanın bir bilgimiz yok dediler. Ben eğer karar verirsem columbus almak istiyorum. Passatta hayalet göstergeyle navi ve büyük ekran geliyor. Skoda bazı şeylerde artık kendini aşmalı...diyorum ama kendim de çok inanmıyorum  :(

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En full donanımının Passat kadar olmaması bir satış taktiği bence.

Hadi hayalet göstergeyi geçtim ama en azından bi-xenon yerine full led olabilirmiş. Yeni çıkacak Astra da bile var full led

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Opsiyon fiyat listesini biri bulabilirse mükemmel olur ya. Hangi opsiyonlar gelicek acaba cok merak ediyorum. Özellikle bende Colombus un fiyatı ne olur acaba merak ediyorum.