škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Resmi Yayınlanan Resimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tıpkı Fabia'da olduğu gibi Skoda Superb III'ün resimlerini de parça parça yayınlamaya başladı. İlk karşılaştırma resimle başlayalım.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merkezi kilit tuşunu , park freninin yanına almaları kapı kolunun orada anlamsız bir boşluğa yol açmış, ilk dikkatimi çeken o oldu :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk dikkatimi çeken koltuklarda baldır desteğinin artırıldığı oldu ki mevcut aracımda beni ciddi rahatsız eden bir durumdu. Bir diğer nokta, bu fotonun muhtemelen en dolu versiyon olacağından hareketle Passat'taki kadranı yeni Superb'de göremeyeceğiz gibi görünüyor. Autohold geliyor yanlış görmediysem. Hız sabitleyici ise yine eskisi gibi sinyal kolunda. Kısacası genel olarak yine Passat'ın altında konumlandırılmış...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Foto Laurin&Klement donanımına ait, yani diğer donanımlarda bazı şeyler olmaz muhtemelen. Octi'deki felsefeyi yeni Superb'in içine de uygulamışlar. Neticede güzel bence.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alttaki resim zaten eski superb nin ici.

Ustteki sanirim superb3 e daha yakin. Dedigin gibi hayalet gosterge yoksa cok ayip. acaba full led far var mi. yeni pug 508 hatta yeni cikacak Astra da bile varken bu segmentte superb de yoksa cok kotu olur

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2014 superb 1.6 dsg elegance prestij i mi 16 ocaktan bu yana kullanıyorum.

Araç kasa değiştireceği için fiyat alıp almama konusunda ciddi tereddütler yaşadım.

Aracın dışı kapsamlı olarak değişecek gibi ama içi kanaatimce neredeyse hiç değişmemiş. İçi sadece makyajlanmış:)

Biraz daha iç kısım bütünleşmiş ve uyumlu hale getirilmiş...

Yine de daha iyi olmuş.... Navigasyonun standart olması lazım bence veya 1.500 tl civarı farkla eklenebilmesi gerekiyor; şuanki gibi 3000-tl 4000-tl istemeleri komik oluyor...

Büyük ekran daha hoş oluyor...

AMA SÜPER ARABA GERÇEKTEN, ÇOK MEMNUNUM...

Bundan önce 2013 corolla kullanıyordum, fark kalite konfor bariz iyi... Ama direksiyon hala yetersiz.... Corollanın direksiyonu ve direksiyon tasarımı süperdi...

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
10 numara olmuş bence tabi passat kadar degil ama passat kadar da pahali degil sonucta

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gösterge panelinin çerçevesi bütün belki hayalet gösterge olabilir. Passata bir hayli benzerlik var koltuk teyp.
El freni ve kiltlit dugmesi de audi de var aynı sekilde

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gösterge panelinin olduğu ısım Passat dan alındığı için o şekilde gözüküyor bence. Çünkü Passat da hem hayalet hem analog göstergeler için dizayn aynı.

Buradan yola çıkarak ve resimdeki aracın Laurin&klement olduğunu düşünürsek, Onda bile hayalet yoksa bence büyük ihtimalle yoktur.

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ön konsolda halen ahşap desen kullanılıyor. Yeni kasada siyah daha tarz durmuş.

Acaba ahşap görünümlü kısımlar set olarak siyaha çevrilebiliyor mu mevcut kasalarda.

Çevrilebiliyorsa maliyeti nedir ve sizce nasıl olur?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni kasada göstergeler ve kapı kolu tutacağı harika olmuş, eskisinin müzik sistemi daha şık, yeninin 3 kol direksiyonu daha güzel, eskinin vites konsolu daha dekoratif ve ergonomik...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nilerdal;495771
Ön konsolda halen ahşap desen kullanılıyor. Yeni kasada siyah daha tarz durmuş.

Acaba ahşap görünümlü kısımlar set olarak siyaha çevrilebiliyor mu mevcut kasalarda.

Çevrilebiliyorsa maliyeti nedir ve sizce nasıl olur?

Mevcut kasadaki Ahşap kaplamayı basit bir folyo kaplama işlemi ile piano black yapabilirsiniz.
Maliyeti çok uygun olacaktır.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım için passat 1.6 tdi dsg siparişi vermiştik. Passatı incelediğimizde gördüm ki Highline harici Superb'ci yi kesmiyor :) Onda da hayalet gösterge için üzerine 8000 lira fark istediler. Biliyorsun VW de pazarlıktada tok satıcı alırsan al havalarında.  Birde Passat kullananların Superb'yi alt sınıf bir araç gibi görmeleri yok mu öldürüyor beni. Niyetim inşallah nasip olur 2011 i verip yeni kasa almak kim ne görürse görsün vazgeçmek gibi niyetim yok.