škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb lll krom cam çervesi

Alegat · 74 · 15991

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;622794
düzgün resim çekecek olsalar zaten parçaların birleşim yeri bile belli olur.okadar dikkat ettim net değil

Demekki 6 numaralı parca aynanın altı.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: Wolowow;622786

Bence açıklamada hata var. İşaretli yerler 10 parça olduğunu gösteriyor.

Krom cam çıtasıyla alakalı yeni gelişme varmı arkadaşlar..

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben yakından takip ediyorum.titiz bu işe yatırım yapmış ama henüz beklediği satışı yakalayamamış.O yüzden de bu işten ekmek yiyebilmek adına fiyatı indirmiyor.Her yoldan sıkıştırmış olmama rağmen dolar euroya bağlantılı olarak daha da artacak bu fiyattayken alın diyerek blöf yapıyorlar.Ben de 500 ün altına inmeden asla almayacağımı döyledim.Hatta malum satış sitesinde stokta 10 tane var bir yıldır aynı satamazsınız böyle diye stem de ettim tık yok.Ama beklemedeyim mutlaka 500 altını görecek ve alacağım.S dizayna ulaştım çok şey söylüyorllar ama kanaatimce sdizayn bu işe girmeyecek.Çünkü titizle rekabete girmek işlerine gelmiyor.Ya da nasıl bir ilişkileri var bilmiyorum.Ben her türlü takipteyim.En küçük bir gelişmeyi buradan aktaracağım.Ama krom çerçeve mutlaka süperbde olmalı ama makul fiyatla.2017 model diğer markalarda 300-400 olan krom niye bizim için 700 olsun

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen ay arkadaşıma Reis Opel'den 0 km Astra J kasa sedan araç aldık. Krom cam çerçevesi sonradan yetkili serviste 350 TL'ye takıldı, kalite olarak ise orjinal gibiydi.

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
oracal ın kaliteli bir araç kaplama folyosuyla krom olur sanki görüntü :)

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu Titiz Krom a dedimki gelip alsam bu fiyata siz takarmısınız montajda bir sıkıntı çıkmasın bu kadar para veriliyor sonuçta adamlar dediki montaj içinde ayrıca ücret talep ederiz bence bunlardan değil çerçeve vida bile alınmaz...

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alegat;629898
Bu Titiz Krom a dedimki gelip alsam bu fiyata siz takarmısınız montajda bir sıkıntı çıkmasın bu kadar para veriliyor sonuçta adamlar dediki montaj içinde ayrıca ücret talep ederiz bence bunlardan değil çerçeve vida bile alınmaz...

doğru söylüyorsun ben de aynı izlenimi aldım.Tuzak kurmuş adamlar düşecek süperb sahiplerini bekliyorlar.Paraya bak 700 lira

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu krom olayına niye bu kadar takılmış anlamadım,ben şahsen 200 tl ye bile yaptırmam gereksiz bulurum,700 tl nedir ya.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Olursa görselliği güzelleştirir,250 tl ye alınır fazlasını düşünmem..

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün mail atmışlar fiyatı kdv dahil 708 tl den kdv dahil 567 tl ye çekmişler vs.vs. çok arkadaş çookkkk

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: Alegat;630454
Bugün mail atmışlar fiyatı kdv dahil 708 tl den kdv dahil 567 tl ye çekmişler vs.vs. çok arkadaş çookkkk

Evet banada atmışlar ben de gördüm bir ara yazmıştım fiyatlar çok fahiş diye

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı mail bana da geldi.İyice sinir oldum sanki bedava veriyor imajı vermişler.Biz almazsak kimseye satamazlar.Çok sevdiğim bir krom ama asla almayacağım.Bunun ederi 300 lira.Çok istediğim bir krom olduğu için 400 e kadar gideri var.Ama bu rakama asla.Şunu da belirteyim ki titiz bu kromdan bir tane bile satamamışken s dizayn bu işe girmez.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı 300-400 tl bandına inerse bende düşünüyorum. Çoğu kullanıcı fiyat bu civarlara düşerse almayı düşünüyor.  Umarım ilgili firma bu beklentiyi karşılar. Tüm arabalarda fiyatlar makulken süperb e 700 tl çekilmesi gerçekten sinir bozucuydu.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Isin içine cin ürünleri girmeyince firsatcilara gun doğuyor.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben burada konuşulmadan önce gerçekten de hiç farkında değildim bu krom çıta olayının,dediğim gibi 500 de çok 400 de çok.değmez