škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda çek mail adresi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar avek otomotiv servisini çek fabrikaya şikayet etmek istiyorum mail adresi iletişim bilgileri bilen varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırdır dostum, ne sıkıntı çıkarttılar ? Eğer ciddi birşey ise bizde ayağımızı keselim.

Çevrimdışı y.tekin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
compliance@skoda-auto.cz Yönetim bölümünün mail adresi benim bildiğim. Sıkıntının ne olduğunu da bahseder iseniz. Bizlerde öğrenelim.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Garantili araçta Torpido sökme takmada yaptıkları işçilik

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlarda eski fotoğrafları sorunsuz çiziksiz olan. Bu fotolar elimde olmasa hayatta kabul etmiceklerdi. Hemen ses sistemine suc atıyorlar

Çevrimdışı y.tekin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Can sıkıcı bir durum, geçmiş olsun. Servisin tabiki bir bahanesi kesin vardır. Kendileri asla yapmamıştır. Vardı onlar geldiğinde de demişlerdir.

Bir çözüm önerdiler mi peki ?

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Her şeye bahane var. Elimdeki fotoğraflar onlara yetti arttı 3.haftaya girdim yüce otodan cevap alamıyorum. Çektende cevap gelmezse mahkemeyle uğraşıcam.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Avek tercih edeceğiniz en son bayi ve servis olsun! Arabayı satarken abim canım ciğerim adamsın kralsın!!! Sorun yaşayınca kimse kimseyi tanımıyor. Sorunum çözüldükten sonra garantiyi bile tercih etmeyi düşünmüyorum. 4 yıl garantili aracım uzattığıma pişmanım parayıda geri almaya çalışıcam şimdi. Arkadaşlar avek ustalarınıda gördüm hepsi tecrübesiz kalfa çalışanlar. Stajerler arabalara bakım yapıyor. Sakın arabam özel ilgi görüyor sanmayın. Göz boyama dışında hiçbir hizmet yok. Birde ucuz satıp sürümden kazanıyorlar. Servise gittiğinizde yandım anam diyorsunuz. AVEK pişmanlıktır!!!

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çek ten gelen cevap. Sanki ben yüce otoya söylemedim! Adamlar vurdum duymaz 3 haftadır cevap yok!!!!

Dear Mr. Altindere,

This is to advise you that we have passed your request to the Yuce Auto Motorlu Araclar´s Headquarters and asked our colleagues
to check this matter and provide you with the assistance needed. Please keep in mind that it is Yuce Auto Motorlu Araclar that
is responsible for the whole local Turkish dealership. Skoda Auto Czech Republic as a production factory has no direct influence
on any claim procedures and complaint solutions.

Our partner will contact you.

Thank you for your understanding.

Best regards,

Lenka Salmanov | VAT/2 Péče o zákazníky, Customer Care, Kundenbetreuung
ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic
sks.service@skoda-auto.cz | http://www.skoda-auto.cz | http://www.skoda-auto.com

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yarım saat önce yüce' den ilk arayan derya hanım sağolsun gerekli açıklamanın tamamını yaptı ve hasarın tamamının avek tarafın dan karşılanacağını açıkça belirtti. Israrla başka serviste onarım istediğimi belirttim inşallah başka serviste işim çözülebilir. Yoksa istemeyerek yine aveğe kasapların ellerine teslim edicem aracımı:(

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün avek'in kendilerini savunan müşteri hizmetleri!!! Özellikle müşteriyi temsiz edemeyen kendi haklarını gözeten funda hanım!! Bugün arayarak mini onarım hizmeti verip rs otomobile torpidonun sorunlu yerlerini düzellettireceklermiş. Yersen cacık, yemezsen yoğurt!! Birde kendilerinden okadar eminler ki bu işi yüce oto istiyor diye değil! Müşteri memnun olsun diye kendi insiyatifleriymiş!!!!!!!!