škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 model 1.2 tsi dsg araç ne kadar eder?

sweo · 6 · 3170

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sweo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ilk sahibinden 2011 model 1.2 TSI Ambiente Dynamic paket dsg 59 bin km araç alacağım. araçta 2 parça lokal boya var. 650 tl hasar kaydı. başkada bir kusuru yok. adam 44500 tl istiyor. fiyat max ne vermeyim? acil yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2012 model 1.2 htp aracımı 35.000 TL'den aşağı vermem hocam ona göre muhasebe yap.

Çevrimdışı sweo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Rakam biraz fazla o zaman. Dsg 6 bin farketse 41.000 tl olur.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç temizmiş dediğnize göre. Dsg payı ve km'yi de göz önünde bulundursak ve araç fiyatları da günden güne arttığını da gözetirsek 43.000 civarı gibi düşünülebilir ama siz 42.000 TL'yi geçmeyin derim.
Daha önce kullandınız mı bilmiyorum ama araç size her anlamda keyif verecek ve göründüğünden daha hacimli daha geniş olduğunu fark edeceksiniz.

Çevrimdışı sweo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arac satilmis bize kismet olmadi. Kaca verdi bilmiyorum ama dediginiz gibi ederi 42 bin civari normal idi. Daha once dsg kullandim ama bu araci kullanmadim. Dgs cok keyifli biliyorum. Ama kronik arizalari beni endiselendiriyordu acikcasi. İstedigim rakami da kabul etseydi alip almama konusunda tereddutlerim vardi acikcasi. Sanziman ile ilgili bir ariza ciddi bir rakam odememe sebep olabilirdi. Biraz piyango gibi bir iş. Esim kullanabilse alacam manuel vites mis gibi kullanacam. Hem daha uygun hemde ariza riskin neredeyse sifir. Fabia 3 dsg sanziman ariza konusunda daha az riskli sanırım. Belki fabia 3 de alabilirim

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni nesil DSG'ler daha problemsizdir tabi. İstanbul dışında kesinlikle manuel tercih edilmeli bana göre de lakin eşinize alacaksınız galiba. Sınıfının f/p aracı olarak ben yine Fabia'yı öneririm, genişlik ve işlevsellik açısından diğerlerinden daha önde.
Hele çift renk oldum mu tadından yenmiyor...