škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 101 beygir fabia hacb lastik ebatları nedir?

malis · 16 · 12053

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: seyyah;160899
Elegancede bile 14" iken choice de niye 15" onuda anlamış değilim. Benim bildiğim üst donanımda fazlalık olur.

choice 2004 ve 2005 yılarında çıkmış ara sınıf bir araç. şu andaki 111 yıl opeller gibi. skoda bir ara da az sayıda buna benzer sportline çıkarmıştı.
konumu ise;  donanım olarak eleganceden 2 hava yastığı eksik ve arka camlar manuel, sipasiyalden fazla. ikisinin arasında konumlanmış bir otomobil.
jantları 15" ve 5 kollu aliminyum alaşımlı, lastik ebadı 195/50-15 olduğu için konfordan biraz ödün versede yol tutuşu ve frenajı mükemmel.
ayrıca koltuk döşemeleri farklı, 8 adet hoparlör var. o günkü araçlardan
3 butonlu kontak anahtarı ve yanılmıyorsam gövde rengi ayna gibi bir fazlalığı vardı.
bir de İrfan hocamın o zaman belirttiğine göre sport manifold takılı imiş. devrini buldumu ara hızlanmaları ve performansı süper bir arabadır.
çok araba değiştirdim ama sıfır alıp 2,5 yıl kullandığım choicenin bende anısı ve etkisi özeldir. her zaman söylerim. o araba gibi yol tutan ve frenajı olan kendi seğmentinde başka bir araç kullanmadım.bu anlamda kullandığım astra, vectra, toyota ,honda, corsa, seat leondan bile iyiydi.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2010, 13:02:31 Gönderen: fabialife »