škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Opel Insignia 1.6T Cosmo deneyimim..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;611768
Forum cansız mı bana mı öyle geliyor Akif hocam :/
Forum eskisi kadar canlı değil. Ben de çok aktif yazmıyorum. Bildirim gelirse yazıyorum..

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tscaykaralee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Performanslı kullanmıyoruz hiç fakat pederin işyeri 6-7 km uzaklıkta sabah gidiyo akşam geliyo ara sıra da ben alıyorum devirli kullanma da söz konusu değil motor 17binde olduğundan mı yapıyor acaba bunu

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Insignia yi alacaklar aldi, gorsel-performabsa yonelik vb neredeyse tum modifikasyonlar yapildi, belirli sorunlarin cozumleri paylasildi. Artik insanlarin hevesi geckmek uzere, bu nedenle forum cok aktif degil. Yeni Insignia Grandsport cikip da insanlar almaya basladikca forum hareketlenecektir

Çevrimdışı Batu008

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar. Çıktığı günden beri almak istediğim insignia ya kavuşmama galiba az kaldı biraz geç oldu ama [emoji4]Engin tecrübelerinizden yararlanabilmem lazım Bikaç sorum olacak ;
1. Pazarlıkta olduğum araç 1.6 turbo cosmo araca sahibi trigeri değiştirirken çelik sübap takmış. Şimdi bu durumda her sıralı sistem lpg bu araca uygulanabilirmi?
2. Olduda bu araç olmadı sübabı değişmemiş bi araç aldık. O zaman sübabı eritmeyecek bi sistem varmı? Prins vsi mesela taksak yinede sübap erirmi?
3. Performans kaybı yaşarmıyım?
Şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
1- her sistem uygulanabilir. 2-sübabı eritmeyecek sistem yok, iyi ayar ile her sistem aynı performansı gösterir 3- iyi ayar ile yaşamazsınız

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Batu008

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkürler prins vsi2 valve care sisteminde karar kıldım. Sübaplar eriyinceye kadar yola devam. Araçtan çok memnunum fakat tatlı sert kullanımda 13-14 litre yakıt sarfiyatı var buda bana çok fazla! siz benzinde bi fark hissediyormusunuz tamamen eşit diyebilirmisiniz? Bide tour modunda araç daha az yakarmı veya hangi yollarda bu modu kullanmalı? Çok teşekkürler

Bu arada daha lpg yi taktırmadım

« Son Düzenleme: 23 Haziran 2017, 08:50:31 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullandiginiz guzergaha gore tuketim degisir ama 13 14 lt cok cok fazla. Insignia kullanicisini biraz sert ve perf kullanmaya iten bir arac, surekli bu sekilde kullanirsaniz bahsettiginiz tuketim degwrlwri normal.

Ben Ankara dayken sakin kullanimda ortalama 9.5-10lt idi.

Bu arada subaplari orj birakirsaniz mutlaka cok titiz sekilde kontrolununyapin. Gec mars alma, titreme, rolanti dengesizlii erimenin en buyuk isaretleridir. Erimeyi farkedemezseniz cok daha ciddi mekanik sorunlara yol acabilir.

Çevrimdışı Batu008

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün 500 km yol yaptım değerler beni çok mutlu etti 130 km/h sabit hızla 7.3 lt tüketim yaptı. 70 kmsi YOĞUN trafik. Ben değerleri 9-10 lt altına düşürebilsem kesinlikle lpg uygulatmam