škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj açılmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun bagaja eşya koydum 1 saat sonra açmak istediğimde açılmadı . Açılacakmış gibi ses geliyor ama kilitli kaldı sanırım ... (Otomatik bagaj değil manuel ) .

Başına böyle birşey gelen oldu mu ? hafta içi servise götürebilirim ama hafta sonu bagajı aktif kullanmam gerek ...

Herkese kazasız sürüşler .

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde kapak arasında, kapatırken eşyadan dolayı sıkışma olmuşsa kapak sıkışabiliyor olabilir. Bir kere başıma gelmişti. İttire kaktıra zorla açmıştım. Her iki taraftan bastırarak açmaya çalışın. Ayrıca arka koltuktan içeri girilebiliyorsa eşyayı boşaltarak tornavida gibi bir şey ile kilit arkasındaki bir delikten açılma durumunu bir kılavuzda okumuştum.
En son istenecek durum da kilit mekanizmasının bozulması, elektrik gelmemesi olabilir. Tepki vermiyorsa sigortaya bakılmalı.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
koltukları indirip eşyaları boşalttım , kilit kısmına bişey sıkışmış gibi görünmüyor . Bugun tekrar bakıcam tornavidayla zorlamadan bi yoklıyım . Teşekkürler

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kilit olmasa kapağın yanlarında arada kalmış bir şey olabilir.

Çevrimdışı Biyologmali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Koltukları yatırıp bağaj kilidine uzanacaksınız. Oradaki plastiği söküp tırnağı aşağı yada yukarı hareket ettirmeniz lazım. Tırnağın ucuyla kilidin dili birbirini tutmayınca kilit boşa dönüyor. Bağaj kapağını yada kilidi zorlayacak bişey mi yaptınız?

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;639015
Kilit olmasa kapağın yanlarında arada kalmış bir şey olabilir.

nerdeyse araba kalkacak )) bagaj gelmiyo

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Biyologmali;639018
Koltukları yatırıp bağaj kilidine uzanacaksınız. Oradaki plastiği söküp tırnağı aşağı yada yukarı hareket ettirmeniz lazım. Tırnağın ucuyla kilidin dili birbirini tutmayınca kilit boşa dönüyor. Bağaj kapağını yada kilidi zorlayacak bişey mi yaptınız?

hiç zorlamadım ama 2-3 haftadır bagaj açık uyarısı veriyodu , inip kapatıp yola devam ediyordum . birazdan gircem bagaja ))

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;639022
hiç zorlamadım ama 2-3 haftadır bagaj açık uyarısı veriyodu , inip kapatıp yola devam ediyordum . birazdan gircem bagaja ))

aynısı benim başıma geldi hiç uğraşmadım servise gittim garantiden değiştişer motoru bozulmuş

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dün götürdüm servise , ellerinde kilit yoktu çarşamba gelir dediler . Yarın sabah kilit değişecek  garantiden ..

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kilit garantiden  değişti ,Yaklaşık 1.5 saat sürdü . 300 Tl gibi bi maliyeti var normalde ...