škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka bagaj pandizotu ariyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enginakbiyik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2011 roomster aldim ve çok seviyorum arabami. Ama alirken bagajdaki pandizot yoktu. Servislerin elinde hazir bulunmuyormuş.dişaridan getirtmemiz lazim diyorlar.kolay yoldan edinebilmemin yolu var mi ya da elinde çikma pandizotu olan var mi?
Bir de perde pandizotlar oluyor diğer araçlarda. Onlardan uydurabilirmiyiz. Ilgilenenlere teşekkürler.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda servisn fln. getirten vardı. Çıkmacılara fln. bakın..

Çevrimdışı enginakbiyik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
afyondayım burada yok çıkmacı. ama diğer şehirlerden bulmayı umuyorum

Çevrimdışı enginakbiyik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlgine teşekkürler,bu olur mu roomster'e ?. olursa fiyatı gayet iyi. Turkiye de olsa değişim imkanı olur ama çinde olunca uymazsa sorun olur göndermesi. Fabia'ların parçalarının uyduğunu biliyorum ama bagaj ebatları farklı.bir bilen cevap verirse sevinirim. yine de bi denemek lazım.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi farkettim büyük ihtimalle uymayacak ama şimdi ölçtüm bağaj pandizotu için bırakılan genişlik 99 cm. Uzunluk ise max. 43. Ufak ray şeklindeki çıkıntının uzunluğu ise 27 cm. Belki satıcıya ulaşırsanız roomstar içinde bulabilirler.

Çevrimdışı enginakbiyik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bagaj pandizotunu hala arıyorum. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım fabia'ya  suntadan yaptırdı üstünü halı ile kaplatıp orijinali gibi oldu 40-50 tl ye mal etti sanırım, bence sizde öyle yapın

Çevrimdışı enginakbiyik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
afyonda bu işi güzel yapan usta bulamadım, yapanlar ise çok fiyat çıkarttılar. açıkçası orjinal(temiz çıkma da olabilir). arıyorum. teşekkürler ilgine mşah.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'daki çıkmacılarda az da olsa bir ihtimal belki bulabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı enginakbiyik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankaraya gidip tek tek dolaşmak lazım. tabi bilen biriyle. telefonla ulaştıklarım ise orjinalinden fazla para istiyorlar. durum bu. teşekkürler enoktakenokta

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enginakbiyik;513876
Ankaraya gidip tek tek dolaşmak lazım. tabi bilen biriyle. telefonla ulaştıklarım ise orjinalinden fazla para istiyorlar. durum bu. teşekkürler enoktakenokta

Ben de telefonla çözüm bulabilirsiniz belki diye düşünmüştüm:(
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...