škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

şemsiye gözü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onurhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Herkese
Superb imi yeni aldım. kapıda efsane şemsiye gözü deliği ve şemsiye yok. Lakin orda şemsiye gözünün olduğu alanın üstü kapalı olsada yeri belli. Çıkıntı olarak duruyor. acaba orayı trimletirsem kapının içinde şemsiye deliği var mıdır?
bunu yapan veya yaptırabileceğim bir yer var mı?

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Active pakette şemsiye yok. O bölgeyi açtırmaya çalışmanızı da tavsiye etmem. VAG grubunda sonradan yapacağınız her müdahale size trim sesi veya başka bir sorun olarak döner. Kapı içini söktürdüğünüzde piyasadaki standart sekmanlar olmuyor ya servisten alacaksınız yada bir sekman uyduracaksınız vs. vs.

Çevrimdışı onurhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
peki bunu servisler yapmaz mı?
araba confort paket

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurhan;647396
peki bunu servisler yapmaz mı?
araba confort paket

Aracınız hayırlı olsun bende Comfort modelini aldım şemsiyem bagajda duruyor hiç gerek yok kapıda durmasına o kadar lüksümüz de eksik olsun. Güle güle binin keyfini çıkartın.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisler orijinal olmayan hiç birşeyi sonradan takmıyor, ısrar etmemeniz için de çok uçuk fiyatlar istiyorlar. Sorun çıkarmadan bakımınızı yaparlarsa öpüp tepenize koyun. bu olay Skodaya özgü bir durum değil, ben hiçbir aracımda herhangi bir sorunu serviste çözdürebildiğimi hatırlamıyorum.

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;647401
Servisler orijinal olmayan hiç birşeyi sonradan takmıyor, ısrar etmemeniz için de çok uçuk fiyatlar istiyorlar. Sorun çıkarmadan bakımınızı yaparlarsa öpüp tepenize koyun. bu olay Skodaya özgü bir durum değil, ben hiçbir aracımda herhangi bir sorunu serviste çözdürebildiğimi hatırlamıyorum.

Acı, ama gerçek... +1

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şemsiyelerden biri gecen ay 2. kullanışımda tutma yerinden kırıldı . Diğeri de 3 gün önce ilk açışımda yine tutma yerinden 3 parçaya bölündü ( 1 kere bile kullanamadım )) ) . Şuan ikiside çalışır durumda değil . Dün bakım için gittiğimde durumu anlattım , garanti bittiği için birşey yapamayacaklarını söylediler . Keşke garanti bitmeden deneseymişim .

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Muhtemelen içi boştur ses geleceğini sanmam ama active paket ise orjinalini bozmayın derim.