škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 646749

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7.1 sehir ici icin ideal :)

arabaya alıstıkcaa, gaz pedalının altında yumurtaa olduğunu düsünmeye basladıkca biraz daha düser :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;194175
7.1 sehir ici icin ideal :)

arabaya alıstıkcaa, gaz pedalının altında yumurtaa olduğunu düsünmeye basladıkca biraz daha düser :D
ilk aşk forumunda tivoli nickli Güven beyde dediğini demişti bana,yumurta olduğunu unutma:++: dedi ve hayret ediyorum ş.i 5.8 e5 karayolunda yakalayabiliyor ben şaşırdım inanın inş.bende o günleri görürüm.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;194207
ilk aşk forumunda tivoli nickli Güven beyde dediğini demişti bana,yumurta olduğunu unutma:++: dedi ve hayret ediyorum ş.i 5.8 e5 karayolunda yakalayabiliyor ben şaşırdım inanın inş.bende o günleri görürüm.

ya ben inanmıyorum, simdi büyük sehirlerle diğer sehirlerin trafik yoğunluğu bir olmuyor.

Misal ben ankdayım okula gitmek icin sabah 8 gibi cıkıyorum yarım saat dur kalk yapıyorum yarım saatte dur kalksız ama fazla bos olmayan yoğun trafikte gidiyorum okula vardığımda ortalamam 9.6 oluyor :D

O arkadası ist ank kalabalık ve yoğun trafikte görmek isterim :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;194213
ya ben inanmıyorum, simdi büyük sehirlerle diğer sehirlerin trafik yoğunluğu bir olmuyor.

Misal ben ankdayım okula gitmek icin sabah 8 gibi cıkıyorum yarım saat dur kalk yapıyorum yarım saatte dur kalksız ama fazla bos olmayan yoğun trafikte gidiyorum okula vardığımda ortalamam 9.6 oluyor :D

O arkadası ist ank kalabalık ve yoğun trafikte görmek isterim :D
yasin bey bende şuna şaşırıyorum burda comfortlıne golf5 olan arkadaş vardı uzun yolda 5.8 i lt yi gördüm dedi ve asla yalan atacak biri değil.golf 5 ile octi a5 kg olarak octi daha ağır gibi geliyor bana buda  haliyle yakıta yansır gibi geliyor.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet abi uzun yolda kastığın ve 90'ı gecmediğin sürece o ortalamayı tutturmak zor olmamalı, tabe cok sabırlı olmak gerekli :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;194217
Muhammet abi uzun yolda kastığın ve 90'ı gecmediğin sürece o ortalamayı tutturmak zor olmamalı, tabe cok sabırlı olmak gerekli :)

:ok:en azından bugün klimayı kapatmayı unutmadım ve econ ile kullandım aracı bu 1 lt düşürdü yakıtı.:+1:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce 1.6 FSI jetta kullandım. Şehir içi 8.1 'i zor yakaladım yav..Benzinde kullanıpta 20 TL 'lik benzin almak acı verdi parasını ben vermemiş olsamda :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan gaz pedalı senin araca göre sertliği nasıldı?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;194266
Biraz önce 1.6 FSI jetta kullandım. Şehir içi 8.1 'i zor yakaladım yav..Benzinde kullanıpta 20 TL 'lik benzin almak acı verdi parasını ben vermemiş olsamda :D
Gökhan akşam gitmiştim dün dalama'a 7.1 di biraz önce vardım geldim 6.9 lt oldu.her geçen gün ciddi aşamalar kaydediyorum.Düşün ki ben taaaaaaa izmit'ten 6.8lt ile geldim uzun kaymak gibi yoldan ama klima açık gelmişim.Demek ki econ ile gelseydim 5.5-5lt yi görecekmişim.Tecrübe en iyi öğretmenmiş dedikleri bu olsa gerek.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5,5 gibi rakamlar çok süper hocam.ben uzun yol ortalamasini 5,5 lt ile bitirsem arabanın beyni bulanmis derim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;194413
5,5 gibi rakamlar çok süper hocam.ben uzun yol ortalamasini 5,5 lt ile bitirsem arabanın beyni bulanmis derim.
Uğur bey daha henüz 5.5lt falan yok ortada,diyorum ki klima açık olmasaydı diyorum hani.Acemiliğimize geldi klima açık gelmişim.700km yolu klima açık gelmişim ve 6.8 lt ile geldim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Komutanlardan birisi de octi sahibi herhalde yada başkasına ait.ilk defa medyada haber olarak olmasada resim olarak görmüş oldum.

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam, gaz pedalı benim mavişe göre çok fark yok gibi.Zaten hiç yabancılık çekmedim..Gerçi yabancılık çektiğim araç yokki :kiki: Alıyorum kullanıyorum :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araciniz hayirli ugurlu olsun hocam.

Artik Muhammet Hoca da aracini aldi ya; forumun tikanikligi gider, bereketi acilir.:++: Hakan aracini satar, Megane ST'sini alir; sonra da Dogan'la ben Firestone'lari soker, yerine Turanza ER-300leri cakariz.:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]